przelewy plus bank

W Plus Bank przelewy przychodzące i wychodzące odbywają się o różnych porach. Z tego też powodu nie zawsze wiemy, kiedy możemy spodziewać się pieniędzy na koncie. Ciężko jest też stwierdzić, czy zrobiony przez nas przelew już doszedł do odbiorcy i czy w ogóle otrzyma go jeszcze tego samego dnia. Wówczas konieczne jest sprawdzenie kwestii, jaką są sesje Plus Bank. 

Plus Bank sesje elixir

Sesje Plus Bank są uzależnione od obowiązującego systemu Elixir, podczas którego banki wymieniają się danymi. Również w tym czasie przelewy Plus Bank wychodzą z naszego konta i wyruszają w drogę do odbiorcy, a także środki księgują się na naszych rachunkach, gdy ktoś zlecił nam przelew. To, kiedy kasa dojdzie na nasze konto, jest uzależnione od godzin, w czasie których następują sesje Plus Bank. 

Sesje przychodzące Plus Bank

Przelewy przychodzące w Plus Banku wchodzą na nasze konta w trzech przedziałach godzinowych. Są to:

— I sesja elixir — od godziny 11:00 do 12:00

— II sesja elixir — od godziny 14:30 do 15:30

— III sesja elixir — od godziny 17:00 do 18:00.

Jeśli nie dostaniemy przelewu do godziny 18:00, przelew dotrze do nas dopiero kolejnego dnia roboczego podczas pierwszej sesji przychodzącej, maksymalnie do południa.

Plus Bank przelewy wychodzące

Sesje wychodzące w Plus Banku przebiegają w trzech określonych godzinach. Są to:

— I sesja wychodząca — godzina 11:30

— II sesja wychodząca — godzina 14:00

— III sesja wychodząca — godzina 17:00.

Jeśli zbyt późno złożymy zlecenie przelewu, wyjdzie on z naszego konta dopiero następnego dnia roboczego podczas obowiązywania porannej sesji wychodzącej. Pamiętajmy, aby wykonywać przelewy maksymalnie do 17:00, zwłaszcza gdy chcemy, aby doszły jak najszybciej do odbiorcy. 

5/5 - (1 oddanych ocen)