księgowanie neobank

Sesje neobank odbywają się w trzech porach w ciągu dnia roboczego. Warto sprawdzić, o jakich dokładnie godzinach pieniądze są księgowane na naszym koncie, aby zyskać pewność, że przelew dojdzie do nas w pożądanym czasie. Podobnie, gdy chcemy, aby gotówka dotarła jak najszybciej do odbiorcy, warto zlecić przelew w odpowiednich godzinach, aby środki wyszły podczas najbliższej sesji rozliczeniowej. 

Neobank sesje elixir 

Sesje Elixir to specjalny system rozliczeniowy, podczas którego banki wymieniają się danymi, a nasze przelewy zostają wysyłane do odbiorców. Jeśli zależy nam na tym, aby środki szybko trafiły na konto odbiorcy, musimy zlecić je o odpowiedniej porze. Dzięki temu przelew wyjdzie podczas najbliższej sesji elixir. Jest to również ważne w sytuacji, gdy zastanawiamy się, kiedy przelew dojdzie na nasz rachunek. 

Sesje neobank przychodzące

Sesje przychodzące neobank odbywają się w trzech porach:

— I sesja — godzina 08:30

— II sesja — godzina 12:30

— III sesja — godzina 14:30.

Jeśli nie dostaniemy danego dnia przelewu do godziny 14:30, wejdzie on na nasze konto dopiero kolejnego dnia roboczego podczas porannej sesji elixir. 

Księgowanie neobank – Sesje wychodzące

W Neobanku przelewy wychodzące odbywają się w godzinach:

— I sesja — godzina 12:00

— II sesja — godzina 15:00

— III sesja — godzina 17:40.

Jeśli przelewu nie zlecimy do godziny 17:40, zostanie on wysłany dopiero kolejnego dnia roboczego podczas porannej sesji elixir i trafi do odbiorcy w czasie obowiązywania południowej lub wieczornej sesji przychodzącej. 

3.7/5 - (4 oddanych ocen)