city handlowy sesje elixirSesje Citi Handlowy pozwolą w szybkim czasie sprawdzić, kiedy możemy spodziewać się przelewu oraz o której godzinie warto złożyć zlecenie, by środki szybko doszły do odbiorcy. Jest to uzależnione od kwestii, kiedy w danym banku odbywają się sesje przychodzące i wychodzące. W zależności od tego, w jakich przedziałach godzinowych następuje księgowanie citi handlowy, środki trafią na rachunek o konkretnej porze. Kiedy są sesje przychodzące Citi handlowy i o jakich porach wychodzą przelewy z konta?

Sesje Citi Handlowy Elixir 

Zdarza się, że niecierpliwie czekamy na pilny przelew, gdyż potrzebujemy pieniędzy na ważne wydatki. Jeśli nie chcemy stale sprawdzać stanu konta i zastanawiać się, kiedy dojdzie przelew, warto sprawdzić, o której w banku citi handlowy sesje przychodzące mają miejsce. Dzięki temu dowiemy się, podczas której sesji został wysłany do nas przelew i o której godzinie otrzymamy pieniądze. Podobnie sytuacja wygląda, gdy zależy nam na szybkim zleceniu przelewu i dotarciu gotówki na konto odbiorcy jak najszybciej. Wówczas istotną rolę odgrywają sesje wychodzące citi handlowy. W ten sposób możemy dopasować porę, aby przelew wyszedł ekspresowo. 

Sesje wychodzące w banku Citi Handlowy są również ważne, gdy chcemy potwierdzić naszą tożsamość podczas wnioskowania o kredyt. Na tej podstawie sprawdzana jest nasza zdolność kredytowa i porównywane są dane z bankowości elektronicznej z tymi, które wprowadziliśmy we wniosku. Jeśli chcemy, aby przelew sprawnie dotarł na konto banku, musimy wysłać go w czasie najszybszej sesji elixir. 

Citi handlowy sesje przychodzące

Sesje przychodzące Citi handlowy odbywają się w trzech przedziałach porach:

— I sesja — godzina 10:30

— II sesja — godzina 14:30

— III sesja — godzina 17:30. 

Jeśli czekamy na ważny przelew, a środki nie trafią na nasze konto o 17:30, otrzymamy je dopiero kolejnego dnia roboczego w czasie porannej sesji. Gdy zależy nam na czasie, a wiemy, że nadawca zleca przelew zbyt późno i zostanie on wysłany następnego dnia, warto poprosić o express elixir. Przelew natychmiastowy umożliwia dotarcie pieniędzy w zaledwie kilka minut, niezależnie od tego, w jakim banku mają konto obie strony transakcji. Zazwyczaj jego cena waha się w przedziale od 4 zł do 10 zł, w zależności od banku. 

Sesje wychodzące w Citi Handlowym 

— I sesja — godzina 08:00

— II sesja — godzina 12:15

— III sesja — godzina 15:30. 

Jeśli przelew wykonamy do godziny 15:30, zostanie wysłany jeszcze w czasie trzeciej sesji elixir. Z kolei gdy zlecenie złożymy po tej godzinie, środki wyjdą z konta kolejnego dnia roboczego. 

5/5 - (1 oddanych ocen)