Konto oszczędnościowe Santander jest bardzo dobrym sposobem na oszczędzanie. Dzięki niemu nasze pieniądze są odpowiednio ulokowane, a konsumenci zyskują pełne bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Dodatkowo mamy pewność, że będziemy na bieżąco oszczędzać na niespodziewane wydatki lub przyszłość naszych dzieci. Sprawdźmy, jakie są największe zalety konta oszczędnościowego Santander.

ZAŁÓŻ KONTO SANTANDER >>

konto max oszczędnościowe opinie

Konto oszczędnościowe Santander – jakie korzyści?

Dzięki założeniu konta oszczędnościowego Santander odkładane pieniądze są w pełni bezpieczne. Już nawet po 3 transakcjach wykonanych za pomocą karty mamy gwarancję uzyskania wyższego oprocentowania, co jeszcze bardziej zachęca nas do gromadzenia środków na koncie. Konto Max oszczędnościowe w banku Santander ma oprocentowanie 1,30% w skali roku. Na koncie oszczędnościowym Select dla kwot do 400 tys. złotych oprocentowanie również wynosi 1,30%. Aby konto oszczędnościowe Santander miało wyższe oprocentowanie, wystarczy wykonać na nim 3 bezgotówkowe transakcje w miesiącu. Przy wypłacie środków z konta oszczędnościowego Santander nie tracimy naszych wypracowanych odsetek. To pozwala elastycznie i bez problemu operować naszymi środkami na koncie. Santander konto oszczędnościowe pozwala nam w szybki sposób zarządzać naszymi środkami również poprzez aplikację mobilną. Dla aktywnych, którzy oszczędzają regularnie, bank Santander przygotował wyższe oprocentowanie konta, dzięki czemu oszczędzanie może być jeszcze skuteczniejsze. Za przelewy wewnętrzne bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możemy w każdej chwili przelać nasze środki z konta oszczędnościowego na rachunek osobisty. 

Konto oszczędnościowe Santander opinie

Konto max oszczędnościowe Santander posiada bardzo dobre opinie wśród klientów. Cenią sobie oni głównie wyższe oprocentowanie za zebranie większej ilości środków na koncie. Mogą oni również bezpłatnie wykonać 3 transakcje w miesiącu, a za wykonywanie transakcji bezgotówkowych bank nagradza wyższym oprocentowaniem wszystkich użytkowników. 

Ogromną zaletą konta oszczędnościowego Santander jest fakt, że nie jest to lokata terminowa. Oznacza to, że samodzielnie możemy wypłacić potrzebne nam środki w dowolnym momencie. Mamy wówczas pewność, że możemy w pełni zarządzać naszymi finansami. Minimalna kwota oprocentowania na koncie oszczędnościowym Santander jest gwarantowana, a dla aktywnych użytkowników przyznawane jest dodatkowe oprocentowanie. Środki, które wypłacimy z konta oszczędnościowego, wpływają bezpośrednio na nasz prywatny rachunek. Dzięki przelewom wewnętrznym zgromadzone przez nas pieniądze mamy do dyspozycji już tego samego dnia. Konto oszczędnościowe Santander to gwarancja bezpieczeństwa oszczędzania i elastyczny sposób gromadzenia potrzebnych środków na koncie, co pozwala nam na szybkie zarządzanie gotówką, bez potrzeby oczekiwania na przelew. Poprzez aplikację mobilną oraz stronę internetową banku możemy również monitorować stan naszego konta.

Konto oszczędnościowe Santander – jak założyć?

Aby założyć konto oszczędnościowe Santander, należy podobnie jak w przypadku zakładania BZ WBK konto oszczędnościowe i konto max oszczędnościowe BZ WBK, wejść na swoje konto osobiste i swój profil w aplikacji mobilnej lub na stronie www. Następnie wybieramy produkt dodatkowy, jakim jest konto oszczędnościowe Santander Select. W regulaminie promocji „Doceniamy Aktywnych” można znaleźć zakładkę, gdzie znajduje się list transakcji bezgotówkowych, jakie należy wykonać, by otrzymać większe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. W tym samym miejscu, poprzez aplikację mobilną bądź stronę internetową znajdziemy dopasowany do nas kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Poprzez aplikację mobilną złożymy również wniosek o konto dla dziecka Santander, które nauczy naszą pociechę świadomego zarządzania środkami oraz odkładania pieniędzy na przyszłość. Po ukończeniu 18 roku życia, zmienia się ono automatycznie w konto osobiste dla dorosłego, dzięki czemu dziecko może samodzielnie dysponować zgromadzonymi środkami.

5/5 - (1 oddanych ocen)