santander bank polska

Santander Bank kontakt

Nie zawsze jesteśmy w stanie osobiście wybrać się do oddziału banku, aby załatwić nasze najpilniejsze sprawy. W takich sytuacjach bardzo pomocna jest Santander infolinia, która pomoże nam w rozwiązaniu problemów, np. z nasza kartą. Infolinia Santander działa dla wszystkich klientów banku. Pozwala na załatwienie sprawy, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Santander Bank Polska infolinia

infoliniaKlienci Indywidualni oraz Biznes

1 9999 – dla dzwoniących z Polski

+48 61 81 1 9999 – dla osób dzwoniących z zagranicy

Numery telefonów na infolinia Santander dostępne są na stronie internetowe banku w zakładce kontakt. Pod tym adresem strony internetowej znajdziemy numery telefonów do konsultantów banku Santander. Santander infolinia numer telefonu to 1 9999 jeśli chodzi o dzwonienie z Polski. Infolinia online jest czynna całą dobę siedem dni w tygodniu. Możliwe jest również skontaktowanie się z bankiem poprzez czat oraz wideo czat. Jeśli chcemy zadzwonić do banku Santander z zagranicy, to należy wybrać numer telefonu +48 61 81 1 9999. Santander Consumer Bank kontakt ma widoczny na stronie internetowej w zakładce kontakt. Tam również możemy wybrać czat głosowy oraz znaleźć Santander kontakt infolinia godziny pracy.

Infolinia Santander – w jakich sprawach możemy dzwonić?

Santander kontakt jest potrzebny w różnych sytuacjach, w tym podczas problemów technicznych z kartą. Dzięki Santander infolinia możliwe jest połączenie się z konsultantem w celu sprawdzenia naszej karty, a także wtedy, kiedy nie wiemy z jakiego bankomatu możemy skorzystać bez pobierania od nas prowizji. Santander kontakt pod numerem telefonu oraz poprzez czat głosowy pozwala na szybkie rozwiązanie naszego problemu, bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy szybko skonsultować się w sprawie kredytu hipotecznego, a także zapytać o nowe promocje dostępne w banku. Dzięki infolinii mamy pewność, że w dowolnym czasie możemy sprawdzić wszystkie ważne informacje i nie musimy przy tym szukać oddziału banku. Do weryfikacji potrzebny nam będzie tylko dowód osobisty.

Sprawdź również:

SWIFT Santander

Sesje Santander

Jak zamknąć konto w Santander?

Źródło: santander.pl

4.2/5 - (4 oddanych ocen)