Często samodzielnie nie jesteśmy w stanie odłożyć wystarczającej kwoty na ważne cele, które chcemy zrealizować. Zdarza się również, że w naszym życiu wyniknie niespodziewana sytuacja, która wymaga od nas posiadanie odpowiednio wysokiej gotówki. Wówczas nie zawsze możemy liczyć na pożyczkę potrzebnej kwoty od bliskich. W przypadku takich wydarzeń z pomocą przychodzi pożyczka gotówkowa, którą możemy zaciągnąć niemalże od ręki. Aby wziąć takie zobowiązanie, nie musimy spełniać surowych wymogów, a cały proces wnioskowania jest szybki i łatwy do zrealizowania. Dzięki temu pieniądze szybko pojawiają się na naszym koncie, a pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń umożliwia nam ekspresowe pokrycie ważnych wydatków. Dla kogo dostępne jest takie rozwiązanie i jak je uzyskać? Sprawdźmy najważniejsze informacje o takiej pomocy finansowej. 

Kasa Stefczyka
RRSO7,23 %
Oprocentowanie 6,23 %
Kwotado 160 000 zł
Ocena9/10
Smartney
RRSO23,35 %
Oprocentowanie 16,50 %
Kwotado 60 000 zł
Ocena10/10
bancovo
RRSO9,59%
Oprocentowanie 1,64%
Kwotado 200 000 zł
Ocena10/10
Santander
RRSO10,13 %
Oprocentowanie 7,2 %
Kwotado 35 000 zł
Ocena9/10
Velobank
RRSO8,3%
Oprocentowanie 7,99%
Kwotado 200 000 zł
Ocena7/10
AliorBank
RRSO9,02 %
Oprocentowanie 7,19 %
Kwotado 200 000 zł
Ocena8/10
BNP Paribas
RRSO13,75 %
Oprocentowanie 7,2 %
Kwotado 200 000 zł
Ocena8/10
Pekao
RRSO10,88 %
Oprocentowanie 6 %
Kwotado 200 000 zł
Ocena9/10
City Handlowy
RRSO9,65 %
Oprocentowanie 6,99 %
Kwotado 150 000 zł
Ocena8/10
PKO miniratka
RRSO13,77 %
Oprocentowanie 7,2 %
Kwotado 170 000 zł
Ocena8/10
TF Bank
RRSO18,43 %
Oprocentowanie 7,2 %
Kwotado 80 000 zł
Ocena9/10

Pożyczki gotówkowe – co to takiego i jak działa?

O różnego rodzaju kredytach słyszymy niemalże każdego dnia od bliskich, którzy zaciągają kredyty na ważne cele. Często zdarza się, że płaca minimalna nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb, zwłaszcza jeśli spłacamy aktualnie jakiś zaległy kredyt. Może okazać się również, że w wyniku nagłej sytuacji nie mamy czasu, aby czekać na wypłatę pensji. Wówczas zamiast zastanawiać się, kiedy przelew trafi na nasze konto, warto zainteresować się pomocą ze strony firm pożyczkowych. Mowa o zobowiązaniu jakim jest pożyczka gotówkowa online, którą możemy zaciągnąć od ręki. Tego typu finansowanie nieco różni się od dostępnych na rynku bankowym kredytów. Przede wszystkim jest dostępne dla osób z niską zdolnością kredytową, bezrobotnych, czy też ze złą historią w BIK. 

Jak działa pożyczka gotówkowa i jak ją zaciągnąć? Przede wszystkim warto zapoznać się z ogólnymi warunkami, które odróżnia taki rodzaj zobowiązania od kredytów bankowych. Są to:

Brak konieczności otrzymywania wysokich dochodów, akceptacja umów cywilnoprawnych i innego rodzaju finansowania. W przypadku banków, aby wziąć np. kredyt mieszkaniowy w wyższej kwocie, musimy mieć wysoką zdolność kredytową. Liczy się przede wszystkim stała praca — najlepiej na pełen etat — oraz odpowiednio wysokie zarobki. Z kolei wnioskując o pożyczkę gotówkową w firmach pozabankowych, nie musimy spełniać tak wielu wymogów. Akceptowane są nawet dochody ze świadczeń pieniężnych, zapomogi, pracy dorywczej, a także wnioski od osób bezrobotnych na zasiłku lub klientów z niską zdolnością kredytową. 

Bez BIK i KRD — W bankach składając wniosek o kredyt, musimy mieć odpowiednio wysoką ocenę historii kredytowej, aby otrzymać pomoc finansową. Pożyczka gotówkowa w firmie pożyczkowej z reguły udzielana jest bez BIK. Oznacza to, że parabanki nie sprawdzają tzw. scoringu historii kredytowej, a także nie analizują rejestrów dłużników. Na zobowiązanie mogą liczyć więc nawet osoby zadłużone, które nadal spłacają zobowiązania.

Minimum formalności — Pożyczki gotówkowe są dostępne przez internet, a aby móc otrzymać takie zobowiązanie, wystarczy złożyć krótki wniosek elektroniczny. Pieniądze są szybko wypłacane na konto pożyczkobiorcy lub w formie gotówki podczas wizyty agenta.

pożyczka gotówkowa onlinePożyczka gotówkowa kalkulator 

Jeśli interesuje nas pożyczka gotówkowa, ranking pomoże nam znaleźć najbardziej opłacalną na rynku ofertę, dzięki której obniżymy koszty finansowania. Ranking pożyczek gotówkowych to darmowe narzędzie dostępne online dla każdego użytkownika internetu. Znajdziemy w nim pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, np. darmowe chwilówki dla nowych klientów czy pożyczki z niższym oprocentowaniem. W znalezieniu odpowiedniej oferty pomoże nam także kalkulator. Pożyczki gotówkowe wyliczane za pośrednictwem takich narzędzi cechują się niższymi kosztami kredytowania. Jest to możliwe dzięki szybkiemu wyliczeniu kosztów pożyczki i skorzystaniu z oferty dopasowanej do naszych możliwości finansowych. Jak sprawdzić, jaka jest najlepsza pożyczka gotówkowa? Kalkulator kosztów samodzielnie wyliczy nam, jakie opłaty będziemy ponosić w związku z zaciągnięciem zobowiązania w poszczególnych firmach. Wówczas z łatwością wybierzemy pożyczkę z najatrakcyjniejszymi warunkami, które nie zaburzają naszego miesięcznego budżetu. 

5/5 - (1 oddanych ocen)