bank pekao

Pekao SA kontakt

Nie zawsze możemy w sprawie związanej z naszym kontem osobistym udać się do oddziału banku. W tym celu Bank Pekao SA stworzył Pekao infolinia. PKO SA infolinia pozwala na bardzo łatwe i szybkie załatwienie sprawy, bez potrzeby wychodzenia z domu. 

Bank Pekao infolinia

infoliniaKlienci Indywidualni

801 365 365

+48 22 59 12 232 – z telefonów komórkowych

Pekao infolinia posiada kilka numerów telefonów, na które po dodzwonieniu się, możemy załatwić takie ważne sprawy, jak sprawdzenie naszej karty kredytowej, czy zastrzeżenie jej. Pozwala ona również poznać najnowsze oferty finansowe i pozafinansowe banku, bez wychodzenia z domu. Numery na infolinię możemy znaleźć na stronie banku w zakładce: Pekao SA kontakt.

infoliniaKlient Biznesowy

801 666 555

+48 22 59 12 323 – z telefonów komórkowych

(infolinia czynna całą dobę)

infoliniaKlienci Premium

801 351 351

+48 22 59 12 351 – z telefonów komórkowych

Koszt połączenia na Pekao infolinia jest zależny od taryfy operatora. Pekao infolinia jest czynna siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Po wybraniu numeru mam dodatkowe 7 numerów, które przekierowują nas na odpowiedni dział. Dzięki temu rozmowa i załatwienie naszej sprawy potrwa znacznie krócej. 1 to zastrzeżenie karty, 2 ro obsługa Pekao 24 i PeoPay, 3 to oferta banku, 4 to obsługa karty, w tym karty kredytowej, 5 to informacje o kredycie hipotecznym, 8 to obsługa w języku angielskim, a 9 to obsługa w języku ukraińskim.

Jakie sprawy można załatwić poprzez Pekao infolinia?

Pekao infolinia jest dostępna na stronie internetowej banku w zakładce Pekao SA kontakt. Dzięki infolinii możemy szybko zastrzec kartę oraz sprawdzić, czy nowa karta bankomatowa jest już dla nas czynna i możemy z niej korzystać. Dodatkowo łatwo dowiemy się o nowych ofertach banku, bez potrzeby wchodzenia na stronę internetową. Można również zawiesić kredyt, o ile pozwala nam na to nasz regulamin kredytu oraz umowa, jaką podpisaliśmy z bankiem. To również odpowiedni sposób, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jakie dokumenty są niezbędne do otrzymania kredytu hipotecznego. 

Sprawdź również:

SWIFT Pekao SA

Sesje Pekao

Jak zamknąć konto w Pekao?

Źródło: pekao.com.pl

2/5 - (6 oddanych ocen)