W Open finance, kredyt hipoteczny możemy zaciągnąć na bardzo korzystnych warunkach. Doradca finansowy współpracujący z różnymi bankami pomoże nam nie tylko dobrać atrakcyjną ofertę do naszej sytuacji finansowej, ale również przeprowadzi nas przez cały proces. Dodatkowo, dowiemy się, jakie dokumenty i informacje skompletować, aby wnioskowanie o wsparcie hipoteczne przebiegło bez przeszkód. Sprawdźmy, co jest niezbędne, żeby wziąć w z openfinance kredyt hipoteczny na budowę domu lub zakup mieszkania. 

WEŹ KREDYT W OPEN FINANCE >>>

openfinance kredyt hipotecznyNa czym polega kredyt hipoteczny w Open finance?

Chcąc zaciągnąć kredyt hipoteczny, nie zawsze wiemy, na co zwracać uwagę, aby zobowiązanie nie było zbyt drogie. Często również mamy problemy z porównaniem dostępnych na rynku ofert, obliczeniem zdolności kredytowej, czy pozyskaniem informacji, co przygotować, aby wniosek został pozytywnie rozpatrzony. We wszystkich rozterkach pomoże nam doradca finansowy open finance. Kredyt hipoteczny zaciągany z tą firmą będzie indywidualnie dostosowany do naszych możliwości finansowych i sytuacji materialnej. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zadłużenie nie będzie zaburzało znacznie naszego budżetu domowego. 

Open finance kredyt hipoteczny a zdolność kredytowa 

Doradca Open Finance przed dopasowaniem oferty do naszej sytuacji obliczy naszą zdolność kredytową. Dzięki temu możliwe będzie określenie maksymalnej kwoty, o jaką możemy wnioskować i ustalenie realnych szans na jej otrzymanie. Na tej podstawie zostanie także dopasowana konkretna oferta wybranego banku, dzięki której otrzymamy atrakcyjne warunki spłaty i nie poniesiemy zbyt wysokich kosztów.

Open finance kredyt hipoteczny kalkulator

Jeszcze przed skorzystaniem z usług Open Finance i wybraniem kredytu hipotecznego, możemy samodzielnie orientacyjnie sprawdzić, jakie koszty wiążą się z zaciągnięciem takiego zobowiązania. Pomoże nam w tym kalkulator kredytu hipotecznego, w którym w zaledwie kilka minut wyliczymy, jakie opłaty będziemy ponosić biorąc kredyt w poszczególnych bankach. Kalkulator kredytowy open finance automatycznie wskaże nam wysokości takich parametrów jak: RRSO, oprocentowanie, prowizja, marża, miesięczna rata, całkowita kwota do spłaty. Dzięki temu wstępnie ocenimy, o jak wysoki kredyt możemy wnioskować z doradcą. Pamiętajmy jednak, że  w open finance kalkulator hipoteczny wskazuje wyłącznie orientacyjne kwoty. Często zdarza się, że firma proponuje nam jeszcze korzystniejszy kredyt, dlatego na późniejszym etapie doradca samodzielnie dopasowuje oferty do naszych preferencji i możliwości finansowych. 

Kredyt hipoteczny z open finance – warunki

Open Finance to popularny doradca finansowy współpracujący z wieloma polskimi bankami. Dzięki temu często warunki, które otrzymujemy są o wiele bardziej opłacalne niż wtedy, gdy sami wnioskujemy o kredyt. Podobnie sprawa wygląda z wymogami, jakie banki stawiają przed nami na etapie wnioskowania. Oczywiście, klient wnioskujący o kredyt hipoteczny, musi być odpowiednią zdolność kredytową. Często jednak zdarza się, że doradca jest w stanie „załatwić” kredyt np. gdy nasze dochody są przeciętne. Pamiętajmy, że konieczny jest wkład własny na kredyt mieszkaniowy. Aktualnie wynosi on minimum 20% lub 10% przy wykupie dodatkowego ubezpieczenia. Niezbędne będzie również zgromadzenie wymaganej dokumentacji związanej z nieruchomością, np. kosztorysu, wyciągów z ksiąg wieczystych itp., jednak przez wszystkie etapy przeprowadzi nas doradca.

5/5 - (1 oddanych ocen)