millennium bank

Kod SWIFT Millennium, BIC

Przy wykonywaniu przelewów można zauważyć takie skróty na stronie internetowej, jak IBAN Millennium, czy SWIFT Millennium. Są to bardzo ważne kody, bez których nie jesteśmy w stanie wykonać przelewu. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie, czym one są.

SWIFT/BIC MILLENNIUM – BIGBPLPW

Kod SWIFT Millennium to kod składający się z jedenastu albo ośmiu znaków. Pozwala on na wykonywanie przelewów w Polsce i oznacza identyfikator banku. Każdy bank z osobna posiada własny identyfikator, przez co możemy odróżnić jeden bank od drugiego. To przydatna wiedza, ponieważ każdy z banków posiada inny czas wysyłania przelewów. Dzięki poznaniu kodu SWIFT Millennium, wiemy że w tym przypadku mamy do czynienia z bankiem Millennium. Pomoże nam to ustalić, kiedy nasze środki dotrą na konto bankowe. Bardzo ważny jest także BIC Millennium. Ten z kolei pozwala na wykonywanie przelewów zagranicznych. Bez niego, nie jest to możliwe. Kod SWIFT i kod IBAN można znaleźć na stronie internetowej banku. Bank Millennium SWIFT pozwoli na szybkie rozpoznanie, na jaki bank przelewane są pieniądze. 

Kod IBAN Millennium

Kod IBAN Millennium z kolei tworzony jest za pomocą numeru konta oraz liter PL, jeśli dany rachunek bankowy pochodzi z Polski. To najważniejsza informacja, ponieważ bez znajomości numeru konta, czyli kodu IBAN, nie możemy wykonać żadnego przelewu. Zarówno kod IBAN Millennium, jak również koc BIC Millennium są nam konieczne do zrobienia przelewu, zarówno w Polsce, jak również za granicą. Numer IBAN Millennium jest nadawany indywidualnie do każdego konta osobistego z osobna.

IBAN MILLENIUM – PL + numer konta bankowego odbiorcy

Millennium adres do przelewu – adres banku Millennium

Bank Millennium SA

Stanisława Żaryna 2A,

02-593 Warszawa

Opis banku Millennium

Bank Millennium to bank cyfrowy, który bardzo szybko dostosowuje się do oczekiwań klientów. Dzięki nowym technologiom umożliwiamy szybki dostęp do usług finansowych, bez wychodzenia z domu. Można także skorzystać z ciekawej oferty pozafinansowej. Dzięki User-Experience Lab preferencje klientów wciąż są badane i dostosowywane są różne nowości finansowe, by były bardziej dopasowane do użytkowników banku. Bank Millennium oferuje preferencyjne kredyty hipoteczne, a także pozwala na nowoczesny sposób oszczędzania.

Sprawdź również:

Millennium Infolinia

Millennium Sesje

Jak zamknąć konto w Millennium bank?

źródło: bankmillennium.pl

4.7/5 - (3 oddanych ocen)