Coraz większe zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej przekłada się bezpośrednio na rozwój oferty popularnych instytucji finansowych. Na terenie Szczecina mBank działa równie sprawnie, jak w innych miejscowościach. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania placówek mBanku w tym mieście? Oto kilka najważniejszych informacji.

MBank Szczecin – jak rozmieszczone są oddziały banku?

MBank Szczecin ma swoje stacjonarne punkty obsługi konsumenta na terenie całego miasta. Mieszkasz w tej miejscowości? W takim razie masz nieograniczony dostęp do usług bankowych tej instytucji. Placówki mBank Szczecin, są dostępne dla każdego w dni robocze nawet do godziny 21:00. Wszystkie nowe oddziały mBank Szczecin otwierane są na podstawie takich danych, jak:

 • liczba mieszkańców;
 • poziom zainteresowania konsumentów obsługą stacjonarną;
 • stopień rozwoju infrastruktury miejskiej.

Bank uwzględniając te czynniki, uruchamia swoje oddziały na terenie Szczecina i nie tylko. W tej miejscowości masz dostęp do co najmniej kilku punktów obsługi konsumenta, w których przyjmowani są klienci indywidualni i biznesowi.

Jakie sprawy można załatwić w placówkach mBank Szczecin?

Chcesz wiedzieć, co możesz załatwić podczas wizyty w oddziale mBank? Jeśli mieszkasz w Szczecinie, możesz liczyć na miejscu nie tylko na rzetelne podejście doradców do każdej sprawy. Podczas spotkania bez problemu:

 • złożysz wniosek o zmianę danych teleadresowych;
 • pozyskasz informacje na temat aktualnej oferty;
 • odblokujesz dostęp do bankowości Internetowej lub mobilnej;
 • złożysz wniosek o kredyt gotówkowy lub hipoteczny;
 • założysz nowy rachunek bankowy;
 • wpłacisz lub wypłacisz gotówkę.

Wciąż zastanawiasz się, czy warto korzystać ze stacjonarnych usług mBank – oddział Szczecin? Weź pod uwagę ilość spraw możliwych do załatwienia z pomocą doradców, a także godziny pracy placówek. Na pewno zauważysz, że ta instytucja stawia na zadowolenie swoich konsumentów oraz wysoką jakość obsługi w oddziałach mBank w Szczecinie.

Wpłatomaty i bankomaty mBanku w Szczecinie – co warto wiedzieć?

Każdy wpłatomat mBank Szczecin dostępny jest dla klientów tej instytucji całkowicie za darmo. Możesz praktyczne bez ograniczeń oraz ukrytych opłat realizować wpłatę środków na swój rachunek bankowy. W przypadku mBank wpłatomat Szczecin to nie tylko sprzęt znajdujący się w pobliżu placówek. Jako posiadacz konta w tym banku skorzystasz też z funkcjonalności maszyn należących do sieci:

 • Euronet;
 • Planet Cash.

Pamiętaj, że bankomat mBank Szczecin działa podobnie, jak wpłatomat. Różnicą jest oczywiście typ dostępnych transakcji do zrealizowania. Pamiętaj, że za operacje gotówkowe nie zapłacisz w tym przypadku ani złotówki. Kiedy jednak skorzystasz z obsługi kasowej w placówkach mBanku w Szczecinie, licz się z prowizją za każdą pojedynczą wpłatę lub wypłatę gotówki. Przekonaj się, że warto korzystać z usług tej instytucji. Udaj się do dowolnego oddziału mBanku w Szczecinie i sprawdź aktualną ofertę oraz możliwości tej instytucji.

5/5 - (1 oddanych ocen)