W Polsce działa wiele instytucji finansowych. Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się stacjonarne punkty obsługi konsumenta mBanku? Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje w tym zakresie. Pamiętaj, że ten bank jest ogólnokrajową instytucją, która obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wybierz swoje miasto, aby wejść w szczegóły:

MBank – placówki na terenie Polski

Każdy oddział mBank jest zlokalizowany tak, aby konsumenci mogli wygodnie korzystać z usług dostępnych stacjonarnie. Większość placówek tego banku znajduje się w większych miastach. Jeśli jednak mieszkasz w mniejszej miejscowości, prawdopodobnie też znajdziesz w oddział mBanku. Ta instytucja finansowa rozmieszczając swoje placówki, bierze pod uwagę głównie:

 • wielkość miasta;
 • poziom zainteresowania klientów stacjonarną obsługą;
 • konkurencję na rynku.

W przypadku mBank oddziały są rozmieszczone tak, aby każdy klient mógł bez problemu skorzystać z obsługi przez doradców oraz wpłacić lub wypłacić gotówkę.

Co można załatwić w placówkach mBanku? – najważniejsze informacje

MBank zatrudnia w swoich oddziałach tylko wykwalifikowanych doradców finansowych. Dzięki temu poziom obsługi utrzymywany jest na najwyższym poziomie, co docenia większość konsumentów w Polsce. W mBank placówki dokładają wszelkich starań, by zminimalizować kolejki i przyjąć jak największą liczbę kontrahentów. Na miejscu w stacjonarnym punkcie obsługi konsumenta załatwisz takie sprawy, jak:

 • wpłata i wypłata gotówki;
 • zapoznanie się z aktualną ofertą banku;
 • założenie nowego konta osobistego lub firmowego;
 • blokada i odblokowanie kart płatniczych;
 • złożenie wniosku o kredyt gotówkowy lub hipoteczny.

Oczywiście to nie wszystko. Jeśli masz jakikolwiek problem z dostępem do konta przez serwis Internetowy lub po prostu potrzebujesz pomocy w zakresie działania usług bankowych, koniecznie udaj się do wybranego oddziału mBanku. Na miejscu zawsze otrzymasz rzetelną pomoc i rozwiążesz swoje problemy.

Wpłatomaty i bankomaty mBanku – jak działają?

Bankomaty mBanku to przede wszystkim urządzenia należące bezpośredni do tej instytucji, a także:

 • Euronet;
 • Planet Cash;
 • Bank Zachodni WBK.

Jeśli szukasz wygodnego sposobu na realizowanie wpłat i wypłaty środków pieniężnych, koniecznie zainteresuj się ofertą instytucji mBank. Bankomat sieci Euronet i Planet Cash dla klientów tego banku dostępny jest całkowicie za darmo. To duże udogodnienie, gdyż te maszyny znajdują się w wielu miejscach infrastruktury miejskiej. Każdy bankomat mBank znajduje się głównie w stacjonarnym oddziale na terenie kraju.

Jeśli nie chcesz płacić prowizji za wypłatę gotówki, załóż konto w mBanku i ciesz się swobodą działania. Oprócz ogólnodostępnych bankomatów i wpłatomatów, zyskasz też dostęp do pomocy doradców w wielu stacjonarnych oddziałach, należących do tej instytucji finansowej. Nie zwlekaj. Sprawdź, gdzie są dostępne oddziały mBanku i zostań klientem tej instytucji.

5/5 - (1 oddanych ocen)