Nie wiesz, w jaki sposób najlepiej ulokować swoje oszczędności? Szukasz ciekawej alternatywy dla inwestycji długoterminowych? Lokaty bankowe prawdopodobnie stworzone są właśnie dla Ciebie. Na jakie warunki lokat w mBanku możesz liczyć? Sprawdź i przekonaj się, że lokaty bankowe to dobry sposób na wypracowanie pasywnego zysku.

SPRAWDŹ OFERTĘ >>

Lokaty w mBank – rodzaje

W mBank lokaty przybierają różne formy. Zastanawiasz się, jakie masz możliwości, wybierając ofertę tego banku? Oto kilka popularnych lokat najczęściej wybieranych przez konsumentów.

  • Lokata na nowe środki.

Czym charakteryzuje się ta lokata? MBank kieruje ją przede wszystkim do osób, które nie chcą wiązać się umową na długi czas. W przypadku tej propozycji ulokowania oszczędności na okres trwania umowy wynoszący 3 lub 6 miesięcy oraz początkową wpłatę minimalną na poziomie 1000 złotych. Oprocentowanie nominalne tej lokaty w mBanku wynosi 0,01% w skali roku.

  • Lokata dla nowych klientów.

W mBank lokaty dla nowych klientów to przede wszystkim o wiele wyższe oprocentowanie nominalne wynoszące 1% w skali roku. Czas trwania lokaty to 3 miesiące, a minimalna wpłata własna wynosi 500 złotych.

  • Lokata terminowa.

Terminowa lokata mBank to najpopularniejszy produkt bankowy, który pozwala na bezpieczne ulokowanie swoich oszczędności. Ta cechuje się 3 lub 6 miesięcznym okresem trwania oraz oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 0,01% w skali roku. W przypadku mBank lokaty na nowe środki zaliczane są właśnie do tych terminowych.

  • Lokata walutowa.

Pamiętaj, że lokatę walutową w mBank możesz otworzyć aż w trzech różnych walutach. Dzięki temu ulokujesz swoje oszczędności w EUR, USD i GBP w bezpiecznym miejscu z możliwością wypracowania pasywnych zysków.

Może Cię zainteresować

Lokaty w mBanku – oprocentowanie

W mBank oprocentowanie lokat zależy głównie od konkretnej oferty oraz czasu trwania umowy. Dla nowych klientów bank przygotował propozycję lokaty 3-miesięcznej z oprocentowaniem na poziomie 1%. Dla zwykłych lokat terminowych oraz walutowych oprocentowanie wynosu 0,01%. Jest to jednak standard w dzisiejszych czasach.

MBank lokaty – opinie konsumentów

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie mBank – lokaty? Opinie konsumentów mogą być w tym przypadku bardzo pomocne. W ten sposób zdobędziesz informacje z pierwszej ręki na temat funkcjonowania lokat w tej instytucji. Według konsumentów ciekawą alternatywą jest konto oszczędnościowe, które pozwala na elastyczne zarządzanie swoimi finansami bez ryzyka utraty wypracowanych odsetek.

Zastanawiasz się nad uruchomieniem własnej lokaty terminowej? Sprawdź jednocześnie nasz ranking. W ten sposób nie tylko założysz nowy rachunek w banku, ale także porównasz go z propozycjami od innych instytucji finansowych. 

Poznaj szczegóły oferty lokat w mBanku. Atrakcyjne oprocentowanie oraz wysoki poziom elastyczności zarządzania finansami na pewno przykuje Twoją uwagę. Trzymanie oszczędności w skarpecie przy rosnącej inflacji to zły pomysł. Wpłać kapitał na lokatę w mBanku i poczuj się naprawdę bezpiecznie.

5/5 - (2 oddanych ocen)