Masz problem ze spłatą zobowiązań finansowych zaciągniętych w przeszłości? A może poszukujesz sposobu na zmniejszenie miesięcznych kosztów kredytów? Jest pewne rozwiązanie, które pozwoli Ci odetchnąć od wydatków. Sprawdź, jak działa kredyt konsolidacyjny w mBanku. Oto najważniejsze informacje w tym zakresie.

Kredyt konsolidacyjny mBank – jakie zobowiązania można skonsolidować?

Kredyt konsolidacyjny mBank pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno – mniejsze. Pamiętaj, że konsolidacja to nie pożyczka bez BIK. Są to całkowicie odmienne formy finansowania dostępne w innych instytucjach. Kredyt konsolidacyjny to świetna forma wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Dzięki temu zmniejszysz swoje miesięczne zobowiązania, a więc odciążysz domowy budżet.

RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH >>

Pamiętaj! Kredyty konsolidacyjne wydłużają okres spłaty, co finalnie zwiększa kwotę zadłużenia. Dzięki temu jednak miesięczną rata będzie o wiele niższa, aniżeli spłata kilku innych zobowiązań jednocześnie.

Ogólnie rzecz biorąc, kredyt konsolidacyjny mBank umożliwia połączenie:

 • kredytów gotówkowych;
 • limitów na kartach;
 • kart kredytowych;
 • kredytów samochodowych.

W mBank kredyt konsolidacyjny daje dużą swobodę działania.  Tylko Ty decydujesz, które zobowiązania połączysz w jedno w ramach konsolidacji. Uwaga! Pożyczek w instytucjach pozabankowych nie możesz włączyć do konsolidacji. Banki nie uwzględniają w tym przypadku chwilówek.

Kto może skorzystać z konsolidacji w mBanku?

W mBank konsolidacja kredytów dostępna jest dla każdego, kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
 • wykazuje odpowiednią zdolność kredytową;
 • nie ma negatywnych wpisów w historii kredytowej.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, bez problemu skorzystasz z oferty mBank. Kredyt konsolidacyjny dostępny jest dla każdego, kto chwilowo znajduje się w trudniejszej sytuacji życiowej i chce nieco odciążyć swój domowy budżet.

Pamiętaj, że negatywna historia w BIK (nadmierne opóźnienia w spłacie zobowiązań) spowoduje wydanie negatywnej decyzji kredytowej przez bank. mBank stawia kontrahentom pewne warunki, jednakże te nie są zbyt wygórowane.

Mogą Cie zainteresować inne kredyty od mBank

Kredyt konsolidacyjny w mBanku – warunki finansowania

Konsolidacja kredytów mBank to świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka możliwości zmniejszenia swoich miesięcznych zobowiązań finansowych. Poniższa tabela przedstawia najistotniejsze informacje o tej ofercie. 

Maksymalna kwota kredytuDo 150 000 złotych
Okres spłaty Do 120 miesięcy
RRSO8,99%
Możliwość zdobycia dodatkowej gotówkiTAK

Konsolidacja kredytu mBank jest możliwa, ale tylko przy zachowaniu odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej. Oczywiście to nie wszystko, co musisz wiedzieć o ofercie mBank. Kredyt konsolidacyjny kalkulator to narzędzie dostępne na oficjalnej stronie banku. W ramach tej funkcjonalności strony poznasz przybliżone koszty finansowania oraz miesięczną ratę.

To ważne! W ramach konsolidacji w mBanku możesz zdobyć dodatkowe środki na dowolny cel do kwoty 85 000 złotych! Wystarczy, że Twoja zdolność kredytowa umożliwia zaciągnięcie tak wysokiego zobowiązania w banku.

Kredyt konsolidacyjny w mBanku – opinie konsumentów

Jeśli chodzi o kredyt konsolidacyjny mBank, opinie na tematach funkcjonowania ten oferty są bardzo dobre. Klienci doceniają przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • brak prowizji za udzielenie finansowania;
 • darmową wcześniejszą spłatę;
 • możliwość pozyskania dodatkowych środków na dowolny cel.

Weź pod uwagę opinie konsumentów jeśli szukasz odpowiedniej formy konsolidacji dopasowanej do swoich potrzeb. Koniecznie uwzględnij w tym przypadku wszelkie za i przeciw, a na pewno podejmiesz właściwą decyzję.

Jakie dokumenty są wymagane do konsolidacji w mBank?

Kredyt konsolidacyjny mBank kalkulator to tylko narzędzie ułatwiające zaciągnięcie kredytu. Zanim złożysz wniosek dowiedz się, jakie dokumenty bank będzie od Ciebie wymagać. Do najważniejszych dokumentów potrzebnych do rozpatrzenia wniosku, zaliczamy:

 • zaświadczenia o dochodach;
 • wyciągi z konta bankowego;
 • informacje o istniejących zobowiązaniach, które podlegają konsolidacji.

Skompletuj te dokumenty jeszcze na początku składania wniosku, a decyzję o przyznaniu kredytu otrzymasz o wiele szybciej. Postaw na ofertę mBanku, a dowiesz się, jaką wygodą jest konsolidacja kredytów bankowych

5/5 - (2 oddanych ocen)