mbank kredyt hipoteczny

Każdy, kto marzy o własnym mieszkaniu, z pewnością wie, że posiadanie własnych funduszy, które wystarczyłyby na ten proces, zazwyczaj przekracza wydajność naszych kieszeni. Nic więc dziwnego, że sięgamy po kredyt hipoteczny. MBank ma konkretną ofertę, która skierowana jest właśnie do tych osób, które pragną w końcu zamieszkać we własnym domu. Osoby zainteresowane tym wyjątkowym produktem bankowym, powinni wiedzieć, czym charakteryzuje się ta konkretna pożyczka hipoteczna. MBank posiada konkretną, sprawdzoną ofertę, którą wyróżnia kilka cech. Zanim jednak sprawdzimy, co wyróżnia oferowany przez MBank kredyt hipoteczny, warto przekonać się, czym w ogóle jest ten rodzaj produktu bankowego.

Co charakteryzuje kredyt hipoteczny MBank?

W swoich podstawach proponowany przez MBank kredyt hipoteczny opiera się na tych samych zasadach, co każdy inny kredyt hipoteczny. Przede wszystkim jest to produkt bankowy określany mianem celowego. Co za tym idzie, wnioskowanie o udzielenie kredytu opiera się na konkretnym celu i przeznaczeniu tych środków. Starając się o kredyt hipoteczny, MBank będzie wymagać od nas dokładnego udokumentowania kosztów całkowitych zakupu mieszkania lub wybudowania domu. To właśnie na bazie właściwie przygotowanego harmonogramu opłat możliwe jest przygotowanie szczegółowego planu udzielania środków. Oprócz tego konieczne jest spełnienie kilku innych wymogów, w tym konieczność pokrycia 20% całkowitego kosztu inwestycji z własnych środków. Jest to tzw. wkład własny. Wśród innych wymogów za konieczne jest to, abyśmy w polskim banku posiadali konto osobiste. Równie istotne jest udokumentowanie tego, że nasza zdolność kredytowa sprzyja sięgnięciu po ten kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny MBank – co wyróżnia ofertę?

Wyjątkowa oferta, którą przedstawia MBank opiera się na kredycie hipotecznym z marżą zaczynającą się od 1,90%. Co więcej, wyjątkowo w tym banku dostępna jest oferta przewidująca wkład własny z minimum 10%, choć nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy posiadali większy jego procent. Oferowane przez MBank kredyty hipoteczne mają 0% prowizji za udzielenie kredytu, a także i za częściową wcześniejszą jego spłatę. Istnieje również możliwość skorzystania z zabezpieczenia opartego na posiadanych nieruchomościach. Sam wniosek można zrealizować w formie online, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji wystarczy udać się do placówki na podpisanie umowy. Z pewnością dobrym rozwiązaniem jest też skierowanie swojej uwagi na dostępną infolinię. W szczególności widać tu, że MBank kontakt z klientem uważa za istotną sprawę. Przy okazji zdecydowanie warto przekonać się, jakie możliwości biznesowe i przelewowe oferują dzienne sesje MBank.

Kredyt hipoteczny w MBank – źródło zarobkowania

W przypadku większości kredytów hipotecznych spotkać się możemy, z tym że jako źródło dochodu uznaje się jedynie umowę o pracę na czas nieokreślony. Pod tym względem zdecydowanie wyróżnia się MBank, który w określonych sytuacjach uwzględnia również umowy o dzieło/zlecenie, działalność gospodarczą, a także dochody z renty i emerytury.

Kalkulator kredytu hipotecznego na stronie MBanku

Korzystając z oferty, którą można znaleźć na stronie, warto zapoznać się z możliwością analizy propozycji przedstawionej przez MBank. Kalkulator hipoteczny to specjalne narzędzie, które zostało przygotowane z myślą o maksymalnym ułatwieniu wyboru klientom. Przyglądając się możliwościom, jakie daje w przypadku MBank kalkulator kredytu hipotecznego, dostrzec można niewątpliwe zalety takiego rozwiązania. Przede wszystkim możliwe jest dopasowanie poszczególnych parametrów związanych z pożądaną kwotą oraz okresem spłaty kredytu. Jeśli interesuje nas proponowany przez MBank kredyt hipoteczny, kalkulator tego rozwiązania pozwoli nam na zweryfikowanie sytuacji, w której idealnie zostanie zrównoważona nasza wydolność finansowa (a zatem i zdolność kredytowa) z wysokością rat i ostatecznym kosztem kredytu. Dzięki temu możliwe jest przekonanie się, w jakiej sytuacji będzie to dla nas maksymalnie opłacalny kredyt hipoteczny. MBank kalkulator tego produktu bankowego opiera o uniwersalnie postawione wytyczne.

Kredyt hipoteczny w MBank – opinie

Zastanawiając się nad tym, czy warto sięgnąć po dany produkt bankowy, warto zapoznać się z tym, jakie reakcje wywołuje proponowany przez MBank kredyt hipoteczny. Opinie jasno pokazują, że jest to jeden z najpopularniejszych banków, którego oferta jest z pewnością dostrzegana jako wyjątkowo atrakcyjna. Wiele osób wskazuje na to, że niezwykle wygodne jest kontaktowanie się z tą instytucją bankową, a już na samej stronie dostępne są wygodne narzędzia ułatwiające podjęcie ostatecznej decyzji. Przy analizie tego, jakie warunki przedstawia omawiany kredyt hipoteczny, MBank opinie ze strony osób korzystających z tego produktu ma faktycznie wyraźnie pozytywne. Pojawiają się jednak głosy świadczące o tym, że może dojść do podwyższenia marży, jeśli nie skorzysta się z dodatkowych produktów tego banku. Jeśli jednak posiadamy np. konto osobiste MBank, znika nam ten problem.

5/5 - (1 oddanych ocen)