Szukasz kredytu gotówkowego dopasowanego do Twoich potrzeb? Chcesz ograniczyć koszty finansowania do minimum? Zależy Ci na wcześniejszej bezpłatnej spłacie całkowitej zobowiązania? Postaw na kredyt gotówkowy w mBanku a na pewno nie pożałujesz. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta oferta.

RANKING KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH >>

mBank kredyt gotówkowy – kto może złożyć wniosek?

W mBank kredyt gotówkowy dostępny jest dla każdego, kto;

  • jest pełnoletni;
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych;
  • posiada stały dochód w oparciu o zaakceptowaną przez bank umowę;
  • legitymuje się ważnym dowodem tożsamości.

Jeśli pracujesz na podstawie umowy o pracę, zlecenia, o dzieło lub kontrakt, bez problemu możesz starać się o kredyt gotówkowy. mBank chętnie udzieli Ci finansowania nawet jeśli otrzymujesz rentę lub emeryturę. Pamiętaj, że w mBank kredyt gotówkowy udzielany jest tylko po stwierdzeniu odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej wnioskodawcy. Jest Twoje dochody będą zbyt niskie, nie otrzymasz finansowania lub bank mocno ograniczy dostępną kwotę.

Inne kredyty w mBank

Kredyt gotówkowy mBank – ile można dostać w ramach kredytu?

Kredyt gotówkowy mBank to finansowanie do 180 000 złotych na dowolny cel. Zwróć też uwagę na fakt, że takie zobowiązanie dostępne jest z okresem spłaty wynoszącym maksymalnie 120 miesięcy. Kwota minimalna w przypadku oferty mBank to 500 złotych. Pamiętaj, że złożenie wniosku o udzielenie finansowanie nie jest równoznaczne z jego przyznaniem. Kredyt gotówkowy w mBanku przyznawany jest na podstawie analizy:

  • zdolności kredytowej wnioskodawcy, czyli wysokości dochodów;
  • historii kredytowej np. raport BIK.

Finansowanie dostępne w ramach oferty tej instytucji to nie to samo, co pożyczka gotówkowa. Sporą różnicą są warunki finansowania, ale więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Kredyt gotówkowy w mBanku – aktualna oferta

Zastanawiasz się, jakie warunki proponuje mBank? Kredyt gotówkowy – kalkulator to pomocne narzędzie dostępne bezpośrednio na oficjalnej stronie banku. Korzystając z jego funkcjonalności w prosty sposób poznasz całkowite koszty finansowania oraz orientacyjną miesięczną ratę.

Uwaga! Obliczenia kalkulatora mają jedynie charakter poglądowy. Pamiętaj o tym, kiedy planujesz zaciągnąć kredyt gotówkowy.

Aktualna oferta banku to następujące czynniki:

  • promocyjna prowizja 0% dla kwot powyżej 5000 złotych;
  • RRSO na poziomie 8,83%;
  • brak kosztów za wcześniejszą spłatę;
  • możliwość rozłożenia zobowiązania aż na 120 rat.

Jeśli szukasz źródła pozyskania dodatkowych środków pieniężnych, koniecznie weź pod uwagę ofertę tej instytucji. Kredyt gotówkowy mBank – Kalkulator online skutecznie pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję o nawiązaniu współpracy. Ogólnodostępny kalkulator kredytu gotówkowego mBank pozwala na orientacyjne przeliczenie kosztów finansowania i to całkowicie za darmo.

Pożyczki na raty to nie to samo, co oferta mBank – kredyt gotówkowy. Wymagane dokumenty w obydwu przypadkach są różne. Bank najczęściej prosi o zaświadczenia o dochodach oraz wyciągi z konta. Na ogół jednak procedura wnioskowania i finansowanie w mBanku jest bardzo prosta.

5/5 - (2 oddanych ocen)