Prowadzisz własną firmę i szukasz źródła finansowania? Wybierz odpowiednią instytucję finansową, która przedstawi Ci najlepszą dostępną ofertę. Sprawdź, jak w zakresie rachunków bankowych dla przedsiębiorców działa mBank. Przekonaj się, że warto nawiązać współpracę z tym bankiem.

RANKING KREDYTÓW FIRMOWYCH  >>

Oferta kredytów firmowych w mBanku

W mBank kredyt dla firm dostępny jest w kilku różnych odsłonach. Ciekawą opcją, którą znajdziesz w ofercie tej instytucji, jest finansowanie dla nowych firm. W tym przypadku możesz otrzymać kwotę do 60 000 złotych na rozkręcenie własnej działalności gospodarczej. Kredyt dla firm w mBanku to także:

 • kredyty dla spółek do 500 000 złotych;
 • kredyty obrotowe do 500 000 złotych;
 • kredyt w rachunku bieżącym do 500 000 złotych bez zabezpieczeń;
 • pożyczka dla firm do 200 000 złotych.

Jak widać, mBank ma mocno rozbudowaną ofertę finansowania dla przedsiębiorców. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Internetową banku i zapoznasz się z propozycją współpracy. Finansowanie inwestycji firmowych lub bieżącej działalności przedsiębiorstwa z pomocą mBanku jest proste, bezpieczne i przede wszystkim wygodne. Kredyt dla firm mBank udziela wszystkim przedsiębiorcom, którzy wykazują odpowiednią zdolność kredytową. 

MBank kredyt dla firm – warunki finansowania

Zwróć uwagę na fakt, że w ramach akcji promocyjnej otrzymasz finansowanie dla swojej firmy z prowizją wynoszącą 0%. W mBank kredyt dla firm udzielany jest na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Czym jednak wyróżnia się finansowanie w mBanku? Oto kilka najważniejszych aspektów:

 • kredyty dostępne dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek;
 • brak prowizji za udzielenie finansowania;
 • wysokie kwoty finansowania do 500 000 złotych;
 • niska marża od 5,5%;
 • okres spłaty nawet do 84 miesięcy;
 • wiele opcji wnioskowania – także online.

W mBank kredyt dla nowych firm jest ogólnodostępny. Wejdź na stronę banku i przekonaj się sam(a). Atrakcyjne warunki finansowania to nie wszystko, co przyciąga uwagę konsumentów biznesowych. Kredyt na firmę mBank to możliwość pokrycia kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa lub inwestycji długofalowych. Wysokie kwoty finansowania oraz niskie oprocentowanie sprawiają, że to mocno konkurencyjna oferta w porównaniu do innych instytucji bankowych na rynku.

Inne kredyty w mBank

Kto może otrzymać kredyt firmowy w mBanku?

O kredyt inwestycyjny mBank mogą wnioskować przede wszystkim spółki, stowarzyszenia, fundacje oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Finansowanie w mBank – kredyt firmowy może zdobyć praktycznie każdy przedsiębiorca, który prowadzi swoją działalność od co najmniej roku. Poszczególne oferty kredytów dostępne są dla klientów zależnie od wybranej formy prowadzenia rachunku firmowego w tym banku. Dla przykładu: posiadając konto mBiznes start, nie skorzystasz z promocyjnej oferty kredytu w rachunku bieżącym.

Jak złożyć wniosek o kredyt firmowy w mBanku?

Planujesz kredyt inwestycyjny? MBank pomoże Ci zdobyć finansowanie z minimum formalności. Pamiętaj, że o kredyt firmowy mBank wniosek złożysz na kilka sposobów, a mianowicie:

 • telefonicznie na infolinii;
 • w wybranym oddziale banku;
 • u doradcy kredytowego;
 • online, jeśli posiadasz w mBanku rachunek firmowy.

Wiele możliwości wnioskowania przekłada się na lepszą dostępność usług finansowych dla przedsiębiorców. Jeśli cenisz sobie wygodę i minimum formalności, koniecznie zapoznaj się z aktualną ofertą tego banku. Co jeszcze warto wiedzieć, zaciągając kredyt inwestycyjny? Kalkulator mBank to narzędzie, które pozwala w prosty sposób przeanalizować orientacyjne koszty finansowania. Dzięki temu szybciej podejmiesz decyzję o nawiązaniu współpracy z mBankiem w relacji finansowania biznesu.

Serdecznie zachęcamy do podpisania umowy z mBankiem. Jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz pomocy finansowej w kwestii inwestycji lub pokrycia kosztów bieżącej działalności, koniecznie sprawdź ofertę tej instytucji finansowej. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji i zyskasz partnera w biznesie, który dopasuje ofertę do Twoich aktualnych potrzeb.

5/5 - (1 oddanych ocen)