Posiadanie konta w banku w dzisiejszych czasach to podstawa. Nie wiesz, w jaki sposób możesz rozpocząć inwestowanie na giełdach krajowych i międzynarodowych? Sprawdź propozycję współpracy od mBanku. W tym przypadku masz szansę na założenie konta maklerskiego i to na szczególnie atrakcyjnych warunkach.

Konto maklerskie w mBanku – kto może je mieć?

W mBank konto maklerskie dostępne jest zarówno dla klientów tej instytucji, jak i osób, które nie korzystały jeszcze z usług banku. Zależnie od sytuacji konsumenta opłaty za prowadzenie konta będą zupełnie inne. Jeśli chcesz mieć konto maklerskie mBank, zastanów się także nad uruchomieniem rachunku osobistego. Aby mieć możliwość korzystania z domu maklerskiego w mBank, wystarczy, że:

  • ukończysz 18 lat;
  • masz pełną zdolność do czynności prawnych.

To jedyne warunki, jakie musisz spełnić, aby rozpocząć inwestowanie na globalnych giełdach. Przed założeniem rachunku w biurze maklerskim, konieczne będzie uzupełnienie ankiety. Na tej podstawie bank sprawdza Twoje możliwości i proponuje strategię działania.

Inne konta w mBank

Konto maklerskie w mBanku – jak je założyć?

Chcesz zostać klientem mBank? Konto maklerskie założysz w prosty sposób. Możesz to zrobić na kilka sposobów, a mianowicie:

  • przez Internet;
  • przez serwis online jeśli masz już konto bankowe;
  • w dowolnym oddziale mBanku.

Rachunek maklerski mBank to świetna opcja dla każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem kapitału w akcje, obligacje i nie tylko. Sam proces wnioskowania jest bardzo prosty. Procedura nie zajmie Ci więcej niż kilkanaście minut, a Ty otrzymasz dostęp do rachunku praktycznie natychmiast po podpisaniu umowy.

Rachunek maklerski mBank – warunki

Chcesz założyć rachunek do inwestowania w Bank – konto maklerskie? Opłaty w tym przypadku są wręcz minimalne. Jeśli nie korzystasz z żadnych usług banku i będzie to Twoja pierwsza umowa, będziesz zobowiązany(a) do pokrycia miesięcznej opłaty za utrzymanie konta w wysokości 25 złotych.

W sytuacji, kiedy masz już konto bankowe w mBanku, możesz wybrać opcję tzw. emaklera. Ta usługa dostępna jest całkowicie za darmo dla aktualnych klientów instytucji. Niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, lista funkcjonalności rachunku będzie taka sama.

Pamiętaj! Posiadając w mBank rachunek maklerski oraz konto bankowe jednocześnie o wiele szybciej zrealizujesz transfer środków.

Jakie funkcjonalności są dostępne w ramach konta maklerskiego w mBanku?

Chcesz wiedzieć, co zyskasz zakładając rachunek w mBank – dom maklerski? Logowanie do serwisu jest bardzo proste i wygląda identycznie, jak procedura logowania do konta osobistego. Decydując się na uruchomienie rachunku maklerskiego, zyskasz dostęp do:

  • profesjonalnych narzędzi inwestycyjnych;
  • analiz rynkowych;
  • szkoleń;
  • giełdy polskiej i zagranicznej.

Pamiętaj, że oddziały mBank przyjmują wszystkich klientów, którzy chcą założyć konta bankowe lub maklerskie. Na miejscu możesz też poprosić o pomoc w zapoznaniu się z serwisem maklerskim. Posiadając konto maklera w tym banku masz też dostęp do obligacji, funduszy ETF oraz kontraktów terminowych.

Uwaga! Inwestycje możesz realizować w czterech walutach: PLN, USD, EUR i GBP.

Konto maklerskie mBank – opinie konsumentów

Chcesz dowiedzieć się, czym charakteryzuje się konto maklerskie mBank? Opinie klientów to doskonałe źródło informacji. Większość konsumentów tej instytucji docenia przede wszystkim wygodny dostęp do narzędzi inwestycyjnych. Analizy specjalistów również są w pełni darmowe, dlatego konsumenci tak często wybierają właśnie mBank.

Oprócz powyższych recenzje klientów jasno wskazują na fakt, iż bank stawia na ich pełne zadowolenie. Brak opłat dla posiadaczy konta osobistego oraz niewielkie opłaty dla zupełnie nowych klientów to kolejne cechy, które są mocno doceniane. Chcesz wybrać dom maklerski mBank? Logowanie do serwisu jest intuicyjne, a dostęp do transakcji masz zawsze z poziomu przeglądarki Internetowej oraz aplikacji mobilnej.

5/5 - (3 oddanych ocen)