mbank swift

MBank SWIFT, BIC

Kod SWIFT MBank (w pełnej nazwie Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) jest potrzebny kiedy robimy przelewy międzynarodowe. Od 8 do 11 znaków, które identyfikują dany bank, na który przelew dokonujemy. Każda instytucja bankowa posiada indywidualny kod. 

Kod BIC MBank (w pełnej nazwie Bank Identifier Code) to również zespół cyfr i liter, które są przypisane do danego banku. SWIFT i BIC w praktyce oznaczają to samo.

SWIFT/BIC MBank – BREXPLPWMBK

IBAN MBank

MBank IBAN, czyli z języka angielskiego International Bank Account Number, oznacza numer rachunku bankowego. Jeśli robimy przelew krajowy to będzie to 26 cyfr, zaś kiedy robimy przelew zagraniczny musimy dodać słowo ,,PL” przed rachunkiem na przykład: PL 0000 0000 0000 0000 0000 0000 – czyli 28 znaków.

Numer IBAN MBank – PL + numer konta bankowego odbiorcy

MBank adres do przelewu

mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) 

Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

Sort Code MBank

MBank Sort Code – 11402004

Krótko na temat Mbank

MBank w Polsce już działa od ponad 30 lat. Dzięki wielkościom posiadających aktywów, jest na czwartym miejscu w naszym kraju. Owy bank może pochwalić się ponad 2 milionową ilością klientów, którzy aktywnie korzystają z bankowości mobilnej. MBank również rozszerza swoje działania poza granice Polski. Działa prężnie na rynkach czeskim i słowackim. Liczba klientów detalicznych przekroczyła pięć milionów co pokazuje jaką wielką firmą jest ten bank. Wielu klientów posiadających swoje firmy ma konta właśnie w tym banku. Korzystne warunki pozwalają na łatwe prowadzenie konta przedsiębiorcy. 

MBank głównie stawia na bankowość mobilną, dlatego ich aplikacja działa niezawodnie. Przelewy można wykonywać z telefonu w bardzo łatwy sposób. Również wiele innych operacji można robić ze swojego smartfona. 

Sprawdź również:

MBank infolinia

Sesje MBank

Jak zamknąć konto w MBank?

Źródło: mbank.pl

4/5 - (6 oddanych ocen)