W Polsce masz dostęp do usług wielu banków. Co jednak w sytuacji, kiedy mieszkasz na terenie Gorzowa Wielkopolskiego? W tym przypadku zainteresuj się ofertą mBanku. Przekonaj się, co możesz zyskać będąc klientem tej instytucji.

MBank w Gorzowie Wielkopolskim – jak funkcjonują oddziały w tym mieście?

MBank Gorzów Wielkopolski to zespół kilku stacjonarnych punktach obsługi klienta, które funkcjonują przede wszystkim w dni robocze. Jako mieszkaniec tej miejscowości możesz korzystać z usług finansowych nawet do godziny 21:00 dla wybranych oddziałów mBank. Gorzów Wielkopolski to niewielkie miasto, a więc instytucja nie ma w tym miejscu tak wielu placówek, jak w innych miejscowościach w kraju.

Jako klient mBanku w Gorzowie Wielkopolskim zyskasz przede wszystkim: 

  • rzetelną obsługę klienta na miejscu;
  • dostęp do bogatej oferty produktów finansowych;
  • usługi bankowe dostosowane do Twoich potrzeb;
  • darmowe wpłatomaty i bankomaty w wielu punktach infrastruktury miejskiej.

Wpłatomat mBank Gorzów Wielkopolski dostępny jest za darmo dla wszystkich osób posiadających konto bankowe w tej instytucji. Jako klient możesz bez ograniczeń korzystać z funkcjonalności bankomatów i wpłatomatów należących do dwóch sieci:

  • Euronet;
  • Planet Cash.

Opinie konsumentów o mBank Gorzów Wielkopolski

Jakie są opinie klientów na temat funkcjonowania banku mBank? Wpłatomat Gorzów Wielkopolski to jedno z urządzeń, które jest mocno doceniane przez wiele osób korzystających z usług tej instytucji. Kontrahenci doceniają także dogodne godziny pracy oraz doświadczenie doradców dostępnych w stacjonarnych punktach obsługi.

5/5 - (1 oddanych ocen)