Kredyty mieszkaniowe stały się obecnie prawdziwym must have dla osób marzących o własnym m4. W wielu przypadkach samodzielne odłożenie tak wielkiej kwoty jest wręcz niemożliwe. Jeśli nie chcemy czekać całe życie na uzyskanie wymarzonej nieruchomości w stolicy, kredyt hipoteczny Warszawa okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Dzięki takiemu zobowiązaniu możemy spełnić nasze najśmielsze cele mieszkaniowe bez obawy o zbyt wysokie koszty kredytowe. Jeśli interesuje nas kredyt na mieszkanie, Warszawa oferuje bogaty wybór korzystnych ofert, z których możemy skorzystać posiadając odpowiednią zdolność kredytową. 

PKO
RRSO2,99 %
Oprocentowanie 1,39 %
Kwotaindywidualna
Ocena9/10
Millennium Bank
RRSO2,78 %
Oprocentowanie 2,28 %
Kwotaindywidualna
Ocena8/10
BNP Paribas
RRSO2,54 %
Oprocentowanie 2,38 %
Kwotaindywidualna
Ocena9/10
CitiHandlowy
RRSO2,36 %
Oprocentowanie 2,31 %
Kwotado 3 000 000 zł
Ocena8/10
Pekao
RRSO3,34 %
Oprocentowanie 2,9 %
Kwotado 300 000 zł
Ocena8/10
OpenFinance
RRSO2,54 %
Oprocentowanie 2,38 %
Kwotaindywidualna
Ocena10/10
Expander
RRSO2,36 %
Oprocentowanie 2,31 %
Kwotado 1 000 000 zł
Ocena7/10

Kredyty hipoteczne Warszawa

Mieszkając w stolicy i posiadając plany o zakupie własnego m4, bardzo często boimy się, że kredyt mieszkaniowy będzie zbyt drogi. Takie obawy powstają przede wszystkim u osób młodych, których dochody są stabilne, jednak ich wysokość plasuje się na poziomie średnich zarobków. Dodatkowo, wiemy, że takie zobowiązanie musimy zaciągnąć na długi okres, nawet na 20 czy 30 lat, co znacznie odróżnia je od finansowania jakim jest kredyt gotówkowy. Jednak jak się okazuje, warszawa kredyt hipoteczny oferuje w wielu różnego rodzaju formach, dzięki czemu możemy wybrać najlepszy bank z korzystnymi warunkami. 

Jeśli interesuje nas kredyt mieszkaniowy, Warszawa pozwala nam wybierać spośród wielu rozmaitych ofert bankowych. Możemy wówczas porównywać proponowane warunki i dobrać usługę do naszych możliwości finansowych. 

kredyty hipoteczne warszawaJakie warunki spełnić, aby dostać kredyt hipoteczny Warszawa?

Chcąc starać się o zobowiązanie hipoteczne w banku, musimy posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Na to, na jakim poziomie znajduje się nasz zdolność, wpływa wiele czynników. Przede wszystkim chodzi o wysokość i źródło dochodów, historię kredytową, zadłużenia, status materialny i wkład własny. 

Dla banków najważniejsza jest płynność finansowa, dlatego najlepiej, aby wnioskodawca posiadał umowę o pracę na czas nieokreślony. Największe szanse na kredyt hipoteczny w Warszawie mają także przedsiębiorcy prowadzący działalność od min. 1 roku lub 2 lat. Nie oznacza to jednak, że pracując w oparciu o umowę cywilnoprawną lub o pracę na czas określony, nie dostaniemy kredytu. W przypadku pierwszej opcji, bank będzie wymagał od nas większego wkładu własnego. Z kolei jeśli chodzi o pracę na czas określony, konieczne będzie dostarczenie promesy zatrudnienia na kolejny okres. 

Wkład własny do kredytu hipotecznego Warszawa

Pamiętajmy, że ważnym czynnikiem jest wniesiony wkład własny. Jeszcze niedawno mogliśmy skorzystać z programu mieszkanie dla młodych, który był dużym wsparciem dla świeżo upieczonych kredytobiorców. Dzięki temu mogliśmy zaciągnąć kredyt z finansowaniem nawet 90% kosztów. Aktualnie jednak opcja nie jest już dostępna, a minimalny wkład własny wynosi 20%. Oznacza to, że przykładowo wnioskując o 300 tys. zł. kredytu hipotecznego Warszawa musimy mieć zgromadzone 60 tys. zł. wkładu. Niektóre banki umożliwiają zaciągnięcie zobowiązania z 10% wkładem przy wykupie pakietu ubezpieczeń. Takie kredyty hipoteczne warszawa opinie posiadają bardzo wysokie, a klienci chwalą sobie możliwość wzięcia kredytu przy niższym wkładzie własnym. 

5/5 - (1 oddanych ocen)