Będąc członkiem Kasy Stefczyka, mamy do wyboru szeroki wybór różnego rodzaju produktów finansowych, które są dostępne jedynie dla udziałowców. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa proponuje nam nie tylko lokaty terminowe na opłacalnych warunkach i pakiety ubezpieczeń, ale także pożyczki czy kredyty. To właśnie z nich najczęściej korzystają członkowie, potrzebujący dodatkowej gotówki, a nie chcący wnioskować o nią w bankach. W kasie SKOK Stefczyka kredyt jest dostępny w różnych wersjach, przy czym najpopularniejszym jest oczywiście zobowiązanie gotówkowe. Otrzymane środki możemy wydać na dowolny cel, bez konieczności wyjawiania go. Dużym zainteresowaniem cieszą się kredyt w Kasie Stefczyka na firmowe inwestycje i kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości z dowolnego rynku. Jakimi warunkami cechują się poszczególne zobowiązania i komu przyznaje Kasa Stefczyka kredyt?

WEŹ KREDYT >>>>

SKOK Stefczyka kredyt — warunki 

W zależności od tego, jaki kredyt w Kasie Stefczyka nas interesuje, SKOK może stawiać przed nami różnorodne wymogi. Nie zawsze są one jednak surowe i tak restrykcyjne jak w bankach, a często też możemy uzyskać dogodniejsze warunki. W ofercie kasy znajdują się różnorodne zobowiązania gotówkowe, np. kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu, kredyt hipoteczny, czy też inwestycyjny na przedsięwzięcia firmowe. Nie jest dostępny jednak kredyt konsolidacyjny, ale dłużnicy mogą z powodzeniem skorzystać z pożyczki, dzięki której złączą zadłużenia w jedno z lepszą ratą. Przy tym, pożyczka konsolidacyjna umożliwia spłatę nawet zobowiązań kredytowych, zaciągniętych w bankach. 

Jeśli interesuje nas kredyt, Kasa Stefczyka stawa przed nami najpierw podstawowe wymogi, które musimy spełnić, aby móc wnioskować o jakiekolwiek zobowiązanie. Są one podobne jak warunki wymagane przez banki. Mowa o: pełnoletności, polskim obywatelstwie, ważnym dowodzie osobistym, stałym adresie zamieszkania i zdolności kredytowej. Niezbędne jest również członkostwo w SKOK-u Stefczyka, bez którego kasa nie udzieli nam żadnego zobowiązania. Jeśli więc nie jesteśmy członkiem Kasy Stefczyka, konieczne będzie zapisanie się, uiszczenie opłaty wstępnej i wykupienie choćby jednego udziału. Nie jest to kosztowne, a umożliwia nam korzystanie z szeregu różnych produktów finansowych. Pamiętajmy jednak, że niektóre zobowiązania są dostępne dla członków z dłuższym stażem, np. rocznym.  Z taką sytuacją mamy do czynienia np. w przypadku kredytu hipotecznego. 

Kasa Stefczyka  – inne kredyty

SKOK Stefczyka proponuje swoim członkom kredyt hipoteczny z korzystnymi warunkami na zakup lub budowę domu, kupno mieszkania, działki budowlanej, czy też na przebudowę nieruchomości i remont lokalu mieszkalnego. Oferta ta nie wymaga wniesienia wysokiego wkładu własnego. Do konkretnej kwoty możemy zaciągnąć zobowiązanie nawet z 10% wkładem, co jest świetną alternatywą dla ofert banków wymagających zazwyczaj wyższych kwot. Hipoteczny kredyt w Kasie Stefczyka udzielany jest nawet do 2 milionów złotych. 

Warunki oferty:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 3,61%;

— Od 10 000 zł do 2 000 000 zł.;

— Wkład własny już od 10%;

— Czas spłaty kredytu od 5 do 30 lat;

— Oprocentowanie w oparciu o WIBOR(R) 6M —zmiana oprocentowania tylko raz na pół roku;

— Darmowe konto przez cały okres kredytowania;

— Na zakup: mieszkania, domu, działki budowlanej, na budowę nieruchomości lub modernizację lokalu mieszkalnego;

— Dla kredytu powyżej 500 000 zł wymagany staż członkowski powyżej 12 miesięcy;

— Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kalkulator kredytowy Kasa Stefczyka — przykładowy kredyt hipoteczny

 • Całkowita kwota kredytu z wkładem własnym 20%: 163 987 zł
 • Prowizja: 4250 zł
 • Prowizja z tytułu podwyższonego ryzyka: 1683 zł
 • Przelew kredytu na inne konta zewnętrzne: 80 zł
 • Zmienna roczna stopa oprocentowania (wliczone powyższe prowizje): 3,25%
 • Ubezpieczenie nieruchomości: 162 zł
 • RRSO: 3,61%
 • Miesięczna rata: 358 rat równych w kwocie 741,26 zł i ostatnia 740,23 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 266 292,31 zł. W tym odsetki: 96 111,31 zł. 

Informacje z serwisu www Kasy Stefczyka. 

Kasa Stefczyka kredyt gotówkowy

SKOK Stefczyka oferuje pożyczkę gotówkową w kwocie od 1000 zł do nawet 200 000 zł na dowolne cele. Na stronie www sprawdzimy kalkulator kredytu gotówkowego, który wskaże nam przyszłe koszty, np. wysokość miesięcznej raty, przy wybranych parametrach. Pożyczka udzielana jest z okresem spłaty na poziomie od 4 do 120 miesięcy. 

Kasa Stefczyka kredyt kalkulator i warunki oferty

— Od 1000 do 200 000 zł.;

— Elastyczny czas spłaty — od 4 do 120 miesięcy;

— RRSO: 25,12%;

— Oprocentowanie: 8-11,5%

— Decyzja kredytowa nawet w 15 minut;

— Środki na dowolne cele;

— Wnioskowanie online;

Przykładowe koszty dla kwoty 10 000 zł z 60 miesięcznym terminem spłaty:

 • Miesięczna rata: 249,62 zł
 • RRSO: 18,63%
 • Prowizja: 1350,00 zł
 • Oprocentowanie: 11,50%
 • Całkowity koszt kredytu: 4967,98 zł. 

Kasa Stefczyka online kredyt inwestycyjny dla firm

Przedsiębiorcy będący członkami SKOK-u Stefczyka, mogą z powodzeniem skorzystać z opłacalnej oferty kredytu inwestycyjnego dla firm. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają odpowiednich środków na rozpoczęcie obiecujących inwestycji, a nie chcą tracić wielu lat na odkładanie pieniędzy czy starania o dofinansowania, które nie pokryją całości. Kasa Stefczyka kredyt online inwestycyjny umożliwia w kwocie od 100 000 zł nawet do 10 mln. z długim okresem spłaty i bardzo korzystnymi warunkami. Jest to propozycja nie tylko dla spółek, ale także dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Środki możemy przeznaczyć na zakupy inwestycyjne, potrzebne do prowadzenia biznesu, np. wyposażenie firmy w niezbędne maszyny, pojazdy i urządzenia, a także na budowę, remont lub zakup nieruchomości firmowej. 

Warunki oferty:

— Gotówka na cele inwestycyjne związane z działalnością;

— Minimalna kwota kredytu: 10 000 zł;

— Maksymalna kwota kredytu: 10 000 000 zł;

— Czas spłaty od 4 do 240 miesięcy;

— Atrakcyjne oprocentowanie;

— Wkład własny 20%;

— Dla kwoty powyżej 500 tys. zł., wymagany staż członkowski na poziomie min. 12 miesięcy;

— Środki na zakup maszyn, pojazdów, urządzeń, zakup, remont lub budowę nieruchomości.

Skok Stefczyka kredyt online na inwestycje proponuje w dogodnej formie, dzięki której większość formalności dopełnimy bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie www, dzięki czemu ekspert skontaktuje się z nami telefonicznie i przybliży warunki oferty. Podczas rozmowy telefonicznej będziemy musieli odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań dotyczących sytuacji finansowej w firmie. Na podstawie tych informacji, ekspert kredytowy orientacyjnie wyliczy naszą zdolność kredytową. Następnie zostaniemy umówieni na spotkanie w pobliskim punkcie Kasy Stefczyka w wybranym terminie, aby podpisać umowę. 

Skok Stefczyka kredyt opinie

Kredyty w Kasie Stefczyka cieszą się dobrymi opiniami wśród członków ceniących sobie wygodę i przejrzyste warunki. Nasi specjaliści na bieżąco monitorują ofertę SKOK-u i oceny wystawiane przez klientów korzystających z różnych produktów finansowych. Jeśli zaciągnąłeś kredyt w Kasie Stefczyka, podziel się z nami swoją opinią na temat proponowanych warunków spłaty i wymaganych formalności. 

5/5 - (1 oddanych ocen)