Nie ulega wątpliwości, że niemalże każdy człowiek chce regularnie oszczędzać środki pieniężne. Można powiedzieć, że sprawia nam to niemałą satysfakcję i jest czynnikiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wydatkować swoje pieniądze na wymarzone cele. Motywacje czynienia oszczędności są naprawdę różne. Oszczędzamy na upragnione wakacje, na przyszłość, na meble, samochód, czy ubrania. Oszczędzamy – aby w odpowiednim momencie nic nas nie ograniczało i abyśmy mogli pozwolić sobie na to, czego aktualnie potrzebujemy. Z racji, że jesteśmy przyszłościowi i dość poważnie myślimy nie tylko o swoich celach, ale również o finansach – zakładamy otwarte konto oszczędnościowe ing.

ZAŁÓŻ KONTO ING >>

Ing konto oszczędnościowe jest powszechnym i standardowym rachunkiem bankowym przeznaczonym właśnie do oszczędzania. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w taki sposób odkładać pieniądze, aby nie tracić na tym – a jedynie zyskiwać. Dzięki kontu oszczędnościowemu ing, nasze środki pomnażają się, a my sami nie odczuwamy żadnego spadku pieniężnych przychodów. W chwili, gdy zakładamy konto oszczędnościowe ing otrzymujemy niezmienne oprocentowanie na poziomie nawet 2,5% przez okres około 4 miesięcy. Bank bardzo często proponuje nam też różnorodne promocje i dodatki, dzięki którym oszczędzamy jeszcze więcej i intensywniej. To bardzo duża pomoc, zwłaszcza w czasach, gdy gotówka może być nam potrzebna w najmniej dogodnym dla nas momencie. 

ing konto oszczędnościoweIng konto oszczędnościowe – na czym polega? 

W ramach wyjaśnienia, warto pamiętać, że standardowo – otwarte konto oszczędnościowe w skali roku jest oprocentowane na 0,5%. Jednak tak jak już wspominaliśmy, na samym początku oszczędzania otrzymujemy promocję, czyli tzw. bonus na start. Dodatkowo, ing otwarte konto oszczędnościowe nie jest obojętne także na stałych klientów, którzy również otrzymują różnorodne udogodnienia i promocje związane z prowadzeniem w rachunku. Ing konto oszczędnościowe jest w stanie w jak najbardziej przejrzysty sposób zapewnić nam atrakcyjne parametry przychodowe. 

Konto oszczędnościowe ing, to rachunek bankowy, który w przeciwieństwie do zakładanych przez nas kont (ror-ing), pozostaje wciąż oprocentowany, dzięki czemu zgromadzone przez nas pieniądze stale ulegają pomnożeniu. Polega to na tym, że na koncie oszczędnościowym ing co miesiąc dopisywane są zarobione przez nas odsetki, a w rezultacie w skali nie tylko miesiąca, ale roku – jesteśmy bogatsi o dość pokaźną sumę, która uzależniona jest od wartości zdeponowanych na koncie pieniędzy. Dzięki intensywnemu rozwojowi i sukcesywnej pracy skierowanej na klienta– bank ing wciąż poszerza swoją ofertę i tworzy usługi, które mogą łączyć standardowy rachunek bankowy z kontem oszczędnościowym. 

Konto oszczędnościowe ing (ROR ing)  – czy warto? 

Bieżące pieniądze, którymi dysponujemy w skali miesiąca, jak też wszelkie inne przychody i nadwyżki finansowe zdecydowanie warto ulokować na koncie oszczędnościowym. Wyobraźmy sobie, że ing bank konto oszczędnościowe dba o zgromadzone przez nas środki. To z kolei wiąże się z tym, że wydając pieniądze – zarabiamy je. Ror ing, to swoista skarbonka, która powiększa się i mnoży pomimo rzeczywistej utraty. Oczywiście, oprocentowanie konta oszczędnościowego uzależnione jest od obowiązujących oraz ustalonych prawnie stóp procentowych przez Narodowy Bank Polski. Wartości te kształtowane są na poziomie dogodnym do realnego wzrostu cen, a także na poziomie tego, jak rozkłada się nie tylko europejska, ale przede wszystkim światowa gospodarka (tudzież ekonomia). Ror ing jest dla nas o tyle korzystne, że nie mamy problemów, aby w dowolnym okresie wypłacać i wpłacać gotówkę. To bardzo duże ułatwienie, ponieważ w przypadku przeciętnych rachunków oszczędnościowych tego typu operacje mogą być zablokowane lub utrudnione poprzez różnego rodzaju wytyczne i obostrzenia. 

Konto oszczędnościowe ing opinie – jak oszczędzać?

Na pytanie „jak oszczędzać?” próbujemy odpowiedzieć sobie niezwykle często, jednak z różnym skutkiem. Można powiedzieć, że jesteśmy tak indywidualni, że każdy z nas ma swój własny, sprawdzony i skuteczny system. Nie mniej jednak bank ing pomaga swoim klientom w tym, aby zgromadzone przez nich finanse stale rosły. Ranking kont oszczędnościowych jednoznacznie wskazuje, że to konto oszczędnościowe ing kalkulator znajduje się na najwyższym podium wśród dostępnych ofert. Wynika to z bardzo wysokiego poziomu zadowolenia klientów. W obecnych czasach stajemy się nie tylko oszczędni, ale również nieufni. Bank ing od wielu lat cieszy się jednak niesłabnącym zainteresowaniem, zaangażowaniem oraz przywiązaniem swoich klientów. Dzięki tej placówce możemy być nie tylko spokojni o swoje pieniądze, ale także czujemy się bezpiecznie, dzięki czemu spełniona zostaje podstawowa potrzeba egzystencjalna każdego z nas. 

5/5 - (1 oddanych ocen)