iban ING

ING Kontakt 

Infolinia ING

infoliniaKlienci Indywidualni oraz Przedsiębiorcy

+48 32 357 00 69 

Z różnych przyczyn nie zawsze jesteśmy w stanie pójść do oddziału banku, w którym mamy założone konto. Tak jak inne banki, ING posiada własną infolinię, na której załatwimy najpotrzebniejsze sprawy. ING Bank kontakt pozwoli na szybkie załatwienie naszej sprawy, bez potrzeby wychodzenia z domu.

infoliniaWsparcie dla Firm

+48 32 357 00 24

(poniedziałek-piątek, 08:00-18:00)

ING Bank Infolinia

Numer na infolinię ING, jest dostępny na stronie internetowej banku, w zakładce ING Bank Śląski kontakt. W tej zakładce znajdziemy m.in. numer telefonu oraz inne potrzebne dane. Dzięki ING online kontakt, możemy również skontaktować się z infolinią ING, ale również dostać się na darmowy czat, w którym specjaliści pomogą nam w rozwiązaniu naszego problemu.

ING Bank infolinia jest dostępna przez 24 godziny siedem dni w tygodniu. Dla osób z zagranicy jest dostępna również infolinia ING, w której obsługują nas osoby mówiące po angielsku oraz rosyjsku. Infolinia z anglojęzycznymi specjalistami ING jest dostępna od godziny 8:00 do 22:00, a infolinia ze specjalistami obsługującymi nas w języku rosyjskim jest dostępna od godziny 9:00 do godziny 17:00. ING kontakt jest do pełnej dyspozycji wszystkich klientów oraz osób, które chcą poznać szczegółowe oferty związane z np. z kredytem gotówkowym, czy założeniem konta osobistego. Zastrzeżenie karty jest możliwe również poprzez infolinię ING.

W jakich sprawach możemy dzwonić na infolinię ING?

Na infolinię ING możemy dzwonić, jeśli mamy problem z dostępem do konta osobistego. Możemy z pomocą infolinii zablokować naszą kartę w przypadku jej kradzieży, a także sprawdzić, czy w naszej okolicy znajduje się bankomat ING. Istnieje możliwość zgłoszenia przez infolinię faktu, że nasza karta została zablokowana w bankomacie i nie możemy jej wyciągnąć.  Infolinia ING zajmuje się zarówno sprawami związanymi z ofertą, jak również sprawami technicznymi. Infolinia ING pozwala na szybki kontakt ze specjalistami, którzy pomogą nam również w sprawach finansowych. Dzięki temu możemy łatwo dowiedzieć się, jak uzyskać pomoc finansową, a nawet uzyskać kredyt. Dowiemy się również, jakie dokumenty będą potrzebne, by uzyskać kredyt hipoteczny i na jakich warunkach jest on udzielany.

Sprawdź:

ING KOD SWIFT

Sesje ING

Jak zamknąć konto w ING?

Źródło: ing.pl

5/5 - (1 oddanych ocen)