getin kredyt hipotecznyW getin bank kredyt hipoteczny to jedna z najatrakcyjniejszych na rynku bankowym ofert. Biorąc zobowiązanie w tym banku, możemy liczyć na korzystne warunki kredytowania i możliwość negocjowania ich z firmą. Kredyt hipoteczny w getin banku możemy elastycznie dopasować do naszych możliwości finansowych tak, aby nie mieć problemów z terminową spłatą raty. Dodatkowo, bank nie wymaga spełnienia wielu restrykcyjnych formalności, a cały proces wnioskowania przeprowadzany jest szybko i z łatwością. Sprawdźmy, jakie warunki możemy aktualnie zyskać chcąc wziąć w getin bank kredyty hipoteczne.

Getin kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to jeden z rodzajów najczęściej zaciąganych zobowiązań w banku. Nic dziwnego, gdyż jak wskazują statystyki, liczba osób chcących zakupić mieszkanie lub wybudować dom stale rośnie. Niestety, mało kto jest w stanie samodzielnie odłożyć wystarczającą sumę, aby za gotówkę pokryć wydatki związane z uzyskaniem wymarzonej nieruchomości. Z tego też powodu decydujemy się zaciągnąć pomoc w banku. W pierwszej kolejności warto przeszukać i porównać wszelkie dostępne oferty bankowe. Jak się okazuje, w getin bank kredyt hipoteczny obecnie posiada naprawdę atrakcyjne warunki, którymi interesuje się coraz więcej konsumentów. Getin kontakt informuje, że każdego dnia co najmniej kilkudziesięciu klientów próbuje zasięgnąć szczegółów odnośnie do aktualnej oferty kredytu hipotecznego. 

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać kredyt hipoteczny getin bank?

Warto wiedzieć, że niezależnie od tego, w jakim banku chcemy złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, każda instytucja będzie wymagać od nas spełnienia ściśle określonych wymogów. Przede wszystkim chodzi tutaj o zdolność kredytową, która musi być na odpowiednim poziomie, aby bank udzielił pozytywnej decyzji. 

Ważne jest, że każda firma może w inny sposób badać naszą zdolność. Niezmienne pozostaje jednak sprawdzanie istotnych dla bankowości baz jak BIK oraz KRD. W Biurze Informacji Kredytowej instytucje analizują raporty, w których znajdują się informacje dotyczące zaciągniętych przez nas zobowiązań. Z kolei w Krajowym Rejestrze Dłużników, jak wskazuje nazwa, zapisane są wszystkie osoby, które pozostają zadłużone. Na podstawie tych dwóch baz bank może wstępnie ocenić, czy wnioskodawca jest wiarygodnym podmiotem, by udzielić mu kredytu. Nie bez znaczenia pozostaje także wysokość dochodów i stałych wydatków, rodzaj umowy o pracę, liczba osób w gospodarstwie domowym i inne stałe zobowiązania. 

Pamiętajmy, że zdolność kredytową możemy wyliczyć samodzielnie jeszcze przed złożeniem wniosku. Pomoże nam w tym getin bank kredyt hipoteczny kalkulator, z którego możemy skorzystać zupełnie za darmo. 

Chcąc wziąć kredyt hipoteczny w getin bank, musimy również posiadać odpowiednie dokumenty do kredytu hipotecznego. W przypadku chęci zakupu mieszkania deweloperskiego istotna będzie przede wszystkim dokumentacja związana z nieruchomością. Musimy pamiętać również o tym, iż bank może wymagać umowy o pracę lub zaświadczeń od pracodawcy, PIT-ów za wskazane lata i wielu innych dokumentów, których celem jest potwierdzenie wiarygodności i wypłacalności. Na tej podstawie instytucja oceni, czy może udzielić nam pożyczki i wyda decyzję kredytową. Getin bank infolinia kredyty hipoteczne informuje, iż klienci nie muszą obawiać się dużej ilości formalności. Firma ograniczyła wymagane dokumenty do minimum, dzięki czemu cały proces przebiega z przyjemnością. 

5/5 - (1 oddanych ocen)