Kredyt hipoteczny expander wyróżnia się korzystnymi warunkami i szybkim czasem realizacji. Klienci wybierający zobowiązanie zaciągane przez tę firmę, pozytywnie oceniają korzyści płynące z dogodnej spłaty rat i elastyczność w związku z ustaleniem warunków kredytowych. Z Expander bank kredyt hipoteczny weźmiemy bez dopełniania uciążliwych formalności, a aby otrzymać wsparcie, wystarczy spełnić kilka podstawowych wymogów. 

WEŹ KREDYT HIPOTECZNY EXPANDER >>

kredyt hipoteczny przez expanderaKredyt hipoteczny przez expandera – jak to działa?

Kredyt hipoteczny bez wątpienia jest aktualne najpopularniejszym zobowiązaniem zaciąganym przez wielu konsumentów. Dzięki takiej opcji możemy uniknąć wieloletniego oszczędzania środków, które mimo wszystko nie zawsze starczają na uzyskanie nieruchomości. Niezależnie od tego, czy chcemy kupić mieszkanie, czy wybudować dom, kredyty hipoteczne expander okazują się korzystnym rozwiązaniem. Dzięki skorzystaniu z usług doradcy finansowego, możemy uniknąć zbyt wysokich kosztów zaburzających nasz budżet. Oprócz tego, że otrzymujemy korzystniejsze warunki kredytowe, możemy liczyć także na dogodne dopasowanie oferty do naszych możliwości finansowych. 

Jeśli jednak zastanawiamy się, na czym dokładnie polega kredyt hipoteczny expander, warto poznać kilka podstawowych informacji. Przede wszystkim, musimy wiedzieć, że firma ta nie jest bankiem, a pośrednikiem finansowym. Oznacza to, że zgłaszając się do doradcy, mamy pewność, że współpracuje on z wieloma polskimi bankami i elastycznie dopasuje ofertę do naszych oczekiwań. Dodatkowo, nie jest konieczny kalkulator kredytu hipotecznego. Expander sam wyliczy wszystkie koszty i przedstawi je klientowi. To zdecydowane ułatwienie, zwłaszcza jeśli chcemy uniknąć konieczności samodzielnego porównywania propozycji ofertowych. 

W Expanderze zaciągniemy kredyt hipoteczny w następujących bankach:

— Alior Bank

— Bank BPS

— BNP Paribas

— BOŚ Bank

— Santander

— Citi Handlowy

— Idea Bank

— ING 

— mBank

— Millennium

— Neo Bank

— Nest Bank

— Pekao Bank Hipoteczny

— Bank Pekao

— PKO Bank Polski

— Plus Bank

— Bank Pocztowy

Dodatkowo, firma współpracuje z największymi ubezpieczycielami w Polsce. Dzięki temu przy wyborze kredytu, możemy dobrać odpowiednią dla nas polisę na atrakcyjnych warunkach.

Kredyt hipoteczny expander opinie

Jak wskazują oceny zadowolonych klientów, z Expanderem możliwe jest finansowanie nawet 90% wartości kredytu hipotecznego. Oznacza to, że nie jest konieczne gromadzenie wysokie wkładu własnego, a wystarczy wniesienie go na poziomie 10%. Taka opcja jest doskonałą alternatywą dla popularnego niegdyś mieszkania dla młodych, które umożliwiało otrzymanie dofinansowania. Program aktualnie nie jest kontynuowany, jednak klienci chętnie znajdują innego opcje, które są pomocne w zaciągnięciu kredytu na mieszkanie. Klienci Expandera chwalą sobie także fachowe doradztwo finansowe, dogodne warunki i możliwość składania wniosków w kilku bankach jednocześnie. Z Expanderem ustalamy wybrany termin spłaty, dzięki czemu nie musimy zniecierpliwieni czekać, kiedy przelew np. pensja dotrze na konto, aby szybko uiścić ratę na czas. Dzięki skorzystaniu z usług firmy, możemy znaleźć opłacalny kredyt, który pozwoli nam spełnić marzenia o posiadaniu własnego m4. 

5/5 - (1 oddanych ocen)