citibank infolinia

Kontakt Citi Handlowy

W obecnych czasach wyraźnie podkreśla się konieczność stałego i łatwego kontaktu klienta z jego bankiem. Fakt ten doskonale rozumie Citibank. Kontakt do tej instytucji bankowej jest niezwykle prosty, a co więcej, możliwy jest o każdej porze dnia i nocy. Jest to znaczące ułatwienie, które sprawia, że infolinia Citibank wydaje się wyjątkowo otwarta na potrzeby klientów. Zdecydowanie warto sięgnąć po proponowany przez Citi Handlowy kontakt nie tylko w sytuacji, w której jesteśmy klientem indywidualnym lub prowadzącym małe przedsiębiorstwo, ale również i wtedy, kiedy interesuje nas bankowość przeznaczona dla większych firm, a nawet korporacji.

Citi Handlowy infolinia

infoliniaKlienci Indywidualni

+48 22 362 2484

+48 22 692 2484

Podstawową kwestią, która z pewnością zainteresuje wszystkich obecnych i potencjalnych klientów, jest to, w jakich godzinach działa uruchomiona przez City Bank infolinia. Tu klienci z pewnością będą zadowoleni, ponieważ do Citi Handlowy kontakt możliwy jest przez całą dobę. W przypadku klientów indywidualnych, którzy są klientami banku, dostępne są dwa numeru kontaktowe.

infoliniaMikroprzedsiębiorstwa

801 33 44 33
+48 22 692 29 00

Z kolei klienci-korporacje mają zalecane następujące infolinie: 801 24 84 24 lub +48 22 690 19 81. Jak widać, Citi Handlowy wyraźnie dba o to, aby w prosty sposób można było się skontaktować z bankiem w zależności od tego, jakim typem klienta jesteśmy. Ułatwia to lepszą pomoc w profesjonalnej obsłudze klienta.

Citibank infolinia – kontakt zainteresowanych nową ofertą

W przypadku Citibank telefon dla osób zainteresowanych nową ofertą uzależniony jest od tego, jakim typem potencjalnego klienta jesteśmy. Jako osoby indywidualne lub mikroprzedsiębiorstwa mamy do dyspozycji numer: 1 9009. Pod numerem tym znaleźć można szereg szczegółowych informacji o produktach i usługach, które realizuje Citi Handlowy. Z kolei dla korporacji i przedsiębiorstw Citibank kontakt udostępnia pod numerem +48 22 692 9982. Dzięki temu każdy typ potencjalnego klienta od razu może skontaktować się z konsultantem, który faktycznie znakomicie orientować się będzie w ofercie przewidzianej dla takich osób, jak zainteresowany produktami bankowymi klient.

Co nam daje Citi Handlowy kontakt?

Prowadzona przez Citibank infolinia z pewnością cechuje się interesującym podejściem do świadczenia usług. Przede wszystkim widać to w profesjonalnym podejściu do jasnego sprecyzowania, w jaki sposób z bankiem mogą kontaktować się konkretne typy klientów. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że dzwoniąc pod numer dedykowany dla korporacji, konsultant nie będzie obeznany w specyfice obsługi tego rodzaju klientów. Co więcej, bank ten wyróżnia to, że kontaktować się możemy z nim 24/7 i to dotyczy wszystkich infolinii. Pod tym względem infolinia Citibanku wyróżnia się na tle innych instytucji bankowych.

Sprawdź również:

CitiHandlowy SWIFT

CitiHandlowy sesje

Źródło: citibank.pl

3/5 - (2 oddanych ocen)