infolinia boś banku

Kontakt BOŚ Bank

Każda licząca się instytucja bankowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest profesjonalna infolinia. O to dba również BOŚ Bank. Kontakt klienta jest w pełni ułatwiony poprzez zadbanie o to, aby odpowiednie działy funkcjonowały we właściwej formie i były dostępne dla potrzeb dzwoniących. Uwzględniając fakt, że wiele palących trudności musi zostać jak najszybciej rozwiązane, infolinia BOŚ Banku działa w długim przedziale czasowym, a w niektórych przypadkach nawet całodobowo.

Infolinia BOŚ BANK

infoliniaKlienci Indywidualni

801 355 455

+48 22 543 34 34

Jeżeli interesuje nas, w jakich godzinach dostępna jest uruchomiona przez BOŚ Bank infolinia, możemy być pewni, że z powodzeniem dodzwonimy się od wczesnych godzin do późnego wieczoru. Dla klientów indywidualnych przygotowany przez BOŚ Bank kontakt możliwy jest w dni powszednie od 7:45 do 21:00, a w soboty od 10:00 do 18:00.

infoliniaKlienci biznesowi

+48 22 543 34 88

W przypadku BOŚ Bank infolinia oferuje również Centrum Wsparcia Klientów Biznesowych. Tu dodzwonimy się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:30.

BOŚ Bank kontakt w celu zastrzeżenia karty i poprzez formularz

Choć standardowy kontakt możliwy jest w określonych godzinach, są sytuacje, w których prowadzona przez BOŚ infolinia dostępna jest całodobowo. Mowa oczywiście o potrzebie złożenia dyspozycji zastrzeżenia bądź blokady karty lub bankowości internetowej. Dzięki temu można mieć pewność, że nasze środki na koncie są w pełni bezpieczne.

Interesującą opcją kontaktową jest proponowany przez BOŚ Bank formularz kontaktowy dostępny na stronie instytucji bankowej. Dzięki temu możemy w szybki sposób zadać konkretne pytanie dotyczące usług BOŚ Banku. Kontakt poprzez e-mail również jest dopuszczalną formą, choć z niej skorzystać mogą tylko Klienci opcji biznesowej.

Co nam daje BOŚ Bank kontakt?

Z całą pewnością zauważyć można, że dostępny jest szeroki zakres usług, jakie udostępnia Bank Ochrony Środowiska. Kontakt z tą instytucją bankową obecnie jest niezwykle prosty i umożliwia szybkie zapoznanie się ze szczegółami ofert, statusu konta oraz innych kwestii bankowych. Co więcej, z powodzeniem uda się na to zrobić bez wychodzenia z domu, co jest znaczącym atutem i pokazuje, że BOŚ Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta. Kontakt z prowadzoną przez BOŚ Bank infolinią gwarantuje też możliwość najszybszego zablokowania karty, jeśli została ona skradziona lub zagubiona. 

Sprawdź również:

BOŚ Bank SWIFT

BOŚ Bank sesje

Źródło: bosbank.pl

5/5 - (1 oddanych ocen)