bank bnp paribas

Kod SWIFT/BIC BGŻ BNP PARIBAS

BNP Paribas SWIFT jest bardzo ważną informacją dla osób, które często wykonują przelewy w Polsce i za granicą. SWIFT BGŻ BNP Paribas to kod, który identyfikuje dany bank. Jest przypisany konkretnie do danego banku, dzięki czemu możemy stwierdzić, jaki jest to bank i kiedy będziemy mieć pieniądze na swoim koncie. 

SWIFT/BIC BNP PARIBAS – PPABPLPK

BGŻ SWIFT składa się z ośmiu lub jedenastu cyfr i każdy bank ma inny kod SWIFT. BGŻ BIC z kolei to kod, który również identyfikuje konkretny bank, ale w tym wypadku jest on potrzebny do wykonania przelewu zagranicznego. BIC BGŻ BNP jest bardzo pomocny także w identyfikacji banku, ale w przeciwieństwie do kod SWIFT BGŻ BNP Paribas, jest używany w momencie, kiedy wysyłamy pieniądze na zagraniczne konto.  

IBAN BGŻ

IBAN BNP jest kodem, który oznacza numer konta. To niezbędne informacje do wykonania przelewu. Jest on tworzony z początkowych liter oznaczających skrót danego państwa. W ten sposób wiemy, czy dane konto bankowe jest polskie, czy zagraniczne. IBAN BGŻ jest niezbędnym kodem do wykonania przelewu zarówno w Polsce, jak i zagranicą. IBAN jest przypisywany do każdego konta osobistego oraz firmowego w sposób indywidualny.

IBAN BNP PARIBAS – PL + numer konta bankowego odbiorcy

BGŻ adres do przelewu

Siedziba Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

Krótki opis banku

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem mocno nastawionym na nowe technologie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak aplikacje mobilne do obsługi finansów, przyciąga bardzo dużo młodych ludzi. W ofercie banku znajdują się kredyty, w tym kredyty hipoteczne, elastyczne i dopasowujące się do użytkowników konta osobiste. Bank pozwala również na prowadzenie konta firmowego. Interesujące są również bardzo ciekawe oferty poza finansowe, związane m.in. z ubezpieczeniem na życie oraz możliwością oszczędzania na emeryturę, czy inne nasze cele. 

Szukając kodów do przelewów możemy je znaleźć wchodząc na stronę banków i klikając w zakładkę ,,kontakt” – SWIFT BGŻ BNP Paribas można podobnie jak BIC BGŻ BNP znaleźć na bezpośredniej stronie instytucji bankowej.

Sprawdź również:

BGŻ BNP Paribas infolinia

Sesje BNP Paribas

Jak zamknąć konto w BNP Paribas?

źródło: bnpparibas.pl

5/5 - (2 oddanych ocen)