Konto oszczędnościowe BGŻ pozwala nam na pewne oszczędzanie środków oraz kontrolowanie codziennych wydatków. Dzięki tego typu koncie w Paribas wszystkie zgromadzone środki mamy w jednym miejscu, co pozwala na ciągłe ich kontrolowanie i odkładanie pieniędzy na pilne wydatki lub na przyszłość naszych dzieci. Tego typu rozwiązanie jest coraz częściej stosowane przez Polaków, gdyż daje większe bezpieczeństwo i pewność co do gromadzenia gotówki niż trzymanie środków w domu. Nasze pieniądze nie tylko są chronione, ale także zyskujemy liczne korzyści. Sprawdźmy, jakie są zalety konta oszczędnościowego BNP Paribas.

ZAŁÓŻ KONTO BNP >>

bgż paribas konto oszczędnościowe

BGŻ BNP konto oszczędnościowe zasady działania

Konto oszczędnościowe BGŻ BNP Paribas pozwala na zaoszczędzenie znacznej liczby środków w szybki i prosty sposób. Jedną z głównych kwestii, jakie cenią sobie konsumenci, jest fakt, że zarówno za otwarcie, jak i prowadzenie konta bank BNP Paribas nie pobiera żadnych opłat. Nie ponosimy również kosztów, jeśli chcemy wypłacić środki z konta lub zlikwidować rachunek oszczędnościowy w dowolnym momencie. Dodatkowo klienci nie płacą za przelewy wykonywane z konta oszczędnościowego na konto osobiste. Dzięki takiemu elastycznemu oszczędzaniu zgromadzonych środków, możemy w każdej chwili wypłacić zgromadzone przez nas pieniądze bez utraty odsetek. Nie musimy przy tym spełniać warunków dodatkowych, które narzucają nam niektóre banki. 

Korzyści płynące z posiadania konta oszczędnościowego w BNP Paribas:

— Nasze oszczędności są w pełni bezpieczne i łatwiej zgromadzimy potrzebne nam środki na dowolny cel, np. jako wkład własny, gdy chcemy wziąć kredyt na mieszkanie.

— Do naszych oszczędności mamy dostęp w każdej chwili, bez potrzeby likwidacji rachunku.

— Konto dobrze oszczędnościowe BGŻ BNP Paribas pozwala na wykonywanie przelewów za darmo na wszystkie rachunki własne w banku.

— Istnieje możliwość prowadzenia Paribas konto oszczędnościowe za pomocą aplikacji mobilnej, a także zlecania przelewów online przez Internet na stronie www.

— Szybkie przelewy z konta oszczędnościowego BGŻ pozwalają na łatwiejszy dostęp do zgromadzonych środków. 

— Konto oszczędnościowe BGŻ daje nam wiele możliwości zbierania środków pieniężnych na dowolny cel. Dzięki temu zgromadzone przez nas pieniądze możemy bez problemu wypłacić na dowolne konto. 

— Przelew z konta oszczędnościowego na konto osobiste jest realizowany już tego samego dnia roboczego. 

— Paribas konto oszczędnościowe daje elastyczność i możliwość wpłacania dowolnych kwot oraz ich późniejsze wypłacanie. 

— Bank pozwala nam na miesięczną kapitalizację odsetek, co sprawia że oszczędzanie jest jeszcze korzystniejsze.

— Oprocentowanie 2% w skali roku daje nam bardzo opłacalne oszczędzanie. Do 31 sierpnia 2020 roku bank BNP Paribas oferuje nam oprocentowanie równe 0,10% w skali roku. 

Jak założyć konto oszczędnościowe BNP Paribas?

Konto oszczędnościowe BGŻ BNP Paribas można założyć przez internet, korzystając z aplikacji mobilnej lub w wybranym punkcie stacjonarnym banku. Konto dobrze oszczędnościowe jest produktem finansowym, które można znaleźć po zalogowaniu się na naszym profilu osobistym w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu  wchodzimy w produkty finansowe i szukamy zakładki „konto oszczędnościowe”. Wypełniamy wniosek online, dzięki któremu bank zakłada nam przypisany do konta osobistego rachunek oszczędnościowy. W warunkach umowy mamy informacje o oprocentowaniu konta, a także wszystkie dostępne promocje. Konto oszczędnościowe BNP Paribas możemy założyć również w oddziale banku. Potrzebny jest wówczas ważny dowód osobisty, który okazujemy doradcy finansowemu w punkcie. 

Konto oszczędnościowe BGŻ BNP Paribas opinie

Konto oszczędnościowe BGŻ ma bardzo dobre opinie wśród zadowolonych klientów. Użytkownicy doceniają brak opłat za otwarcie prowadzenie rachunku. Dodatkowo możemy wykonywać darmowe przelewy na własne konto osobiste BNP Paribas i wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Dzięki darmowemu prowadzeniu konta, możemy oszczędzić jeszcze więcej gotówki i przeznaczyć ją na dowolny cel.

3.7/5 - (3 oddanych ocen)