bank bnp paribas

BNP BGŻ kontakt

BGŻ BNP Paribas kontakt umożliwia bardzo szybki kontakt z biurem obsługi klienta również w momencie, kiedy nie możemy pójść do placówki banku. To idealny sposób na załatwienie spraw w banku, bez potrzeby wychodzenia z domu.

BGŻ BNP infolinia

infoliniaKlienci Indywidualni

+48 500 990 500

+48 22 134 00 00 

Z bankiem można kontaktować się poprzez infolinię oraz czat online. Jeśli w danym momencie nie mamy dostępu do Internetu, idealnym rozwiązaniem będzie kontakt poprzez BNP Paribas infolinia. Są na niej dostępni konsultanci, którzy pomogą nam w rozwiązaniu naszych najważniejszych problemów z kontem osobistym, czy kredytem. BGŻ infolinia jest czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Numery telefonów do banku oraz kontakt mailowy można znaleźć na bank BGŻ kontakt.

infoliniaMałe przedsiębiorstwa i rolnicy

+48 500 970 345

(infolinia czynna od poniedziałku do piątku – 08:00-20:00)

infoliniaZastrzeżenie karty 24/7

+48 500 990 500

+48 828 828 828 – z telefonów komórkowych

BNP Paribas kontakt umożliwia również poprzez czat online, na którym dowiemy się od konsultanta o najważniejszych promocjach oraz wszystkich ważnych zmianach, jakie zostały wprowadzone np. w oprocentowaniu kredytów.

BNP Paribas infolinia – w czym może nam pomóc?

BGŻ BNP Paribas infolinia pomoże nam w zastrzeżeniu karty bankomatowej, możemy również od konsultanta dowiedzieć się o najbliższych placówkach banku, a także bankomatach i prowizjach za wypłacanie z bankomatów innych niż Euronet, czy bankomaty BNP Paribas. To również szybki sposób na doinformowanie się w sprawie kredytów i innych ofert finansowych banku. Konsultanci BNP Paribas na pewno pomogą nam w stworzeniu najlepszego planu działania dla naszych finansów i poinformują nas o najważniejszych ofertach banku, w tym o możliwości założenia konta osobistego bądź rachunku firmowego.

Sprawdź również:

BGŻ BNP SWIFT

BNP Sesje

Jak zamknąć konto w BNP?

Źródło: bnpparibas.pl

2.2/5 - (6 oddanych ocen)