alior bank

Kod SWIFT Alior bank

SWIFT Alior Bank to kod, który wskazuje z jakim bankiem mamy do czynienia. Jest on możliwy do sprawdzenia na stronie internetowej banku. Dodatkowo jest on stworzony indywidualnie do każdego banku, przez co nie może on się powtórzyć i jest w pełni indywidualny. Dzięki niemu wiemy, na rachunek jakiego banku przesyłamy pieniądze. SWIFT Alior Bank składa się z ośmiu bądź jedenastu cyfr.  BIC Alior Bank wskazuje również na rodzaj banku, ale jest wykorzystywany przy przelewach zagranicznych. Również jest pomocny w ustaleniu, kiedy będziemy mieli pieniądze na koncie po wykonaniu przelewu. Alior Bank SWIFT oraz Alior Bank BIC są widoczne na stronie internetowej banku w zakładce: kontakt lub o nas.

SWIFT/BIC ALIOR BANK – ALBPPLPW

Alior Bank IBAN

IBAN Alior Bank z kolei jest tworzony od pierwszych liter państwa, w którym zakładane jest konto bankowe oraz cyfry, które stanowią indywidualny numer konta. Są one niezbędne do wykonania przelewu zarówno w Polsce, jak również za granicą. Dzięki IBAN Alior Bank możemy wykonać przelew, a także sprawdzić, na jakie konto idą nasze pieniądze i kiedy dotrą.

IBAN ALIOR BANK – PL + numer konta bankowego odbiorcy

Alior bank adres do przelewu 

Alior Bank SA

Postępu 18 B

02-676 Warszawa

Opis Alior Banku

Alior Bank jest bankiem dostosowanym do potrzeb konsumenta. Możemy w jego oddziale załatwić nie tylko założenie konta osobistego, ale również konta firmowego. W ofercie banku znajduje się m.in. kredyty hipoteczne, a także ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na życie i lokaty oszczędnościowe. Dbając o wszystkich użytkowników, Alior Bank wprowadził bardzo przydatne funkcjonalności, takie choćby jak możliwość płacenia online, a także aplikację mobilną, która pozwala z kolei na szybkie sprawdzenie konta bankowego i wysłanie przelewu. Strona banku umożliwia szybkie sprawdzenie najważniejszych funkcjonalności oraz przy okazji pozwala na szybkie zastrzeżenie karty kredytowej, czy sprawdzenie najnowszych ofert banku, bez potrzeby wychodzenia z domu. Takie funkcje sprawiają, że Alior Bank jest uznawany za jeden z najnowocześniejszych banków w Polsce.

Sprawdź również:

Alior Bank infolinia

Alior Bank sesje

Jak zamknąć konto w Alior Bank?

źródło: aliorbank.pl

5/5 - (1 oddanych ocen)