alior bank

Kontakt Alior Bank

Alior Bank kontakt umożliwia również klientom oraz osobom zainteresowanym nowymi funkcjonalnościami i ofertą, kontakt z infolinią. Dzięki takiej możliwości zarówno klienci indywidualni jak i micro i małe firmy mogą połączyć się z konsultantami przez całą dobę 7 dni w tygodniu

Infolinia Alior

infoliniaKlienci Indywidualni, mikro i małe firmy

19 502

+48 12 370 70 00

Alior Bank infolinia obsługuje również osoby anglojęzyczne. W Alior kontakt znajdziemy wszystkie wyżej wymienione numery telefonów oraz możemy skonsultować się z doradcą poprzez specjalny formularz internetowy. Do weryfikacji potrzebny nam będzie dowód osobisty.

infoliniaFirmy (średnie i duże)

19 502
+48 12 370 70 00

(infolinia czynna od poniedziałku do piątku – 08:00-18:00)

Jeśli chcemy zadzwonić do naszego banku z zagranicy, należy wybrać jeden z dwóch dostępnych numerów telefonu: +48 (12) 19 502 oraz +48 (12) 370 7000. Dla klientów indywidualnych, którzy chcą zapytać o karty oraz konta oszczędnościowe i kredyty hipoteczne, mogą robić to przez całą dobę. Infolinia Alior Leasing to infolinia Alior Banku, na której dowiemy się więcej na temat oferty leasingowej i jest z kolei dostępna od godziny 9:00 do godziny 17:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 32 745 64 56. Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem naszego operatora. 

Co daje nam Alior Bank kontakt?

Poprzez infolinię Alior Bank możemy dowiedzieć się więcej o ofercie banku, bez wychodzenia z domu. Infolinia Alior Bank dodatkowo pomoże nam w znalezieniu najbliższego oddziału banku, a także pozwoli na znacznie szybsze zastrzeżenie naszej karty bankomatowej w razie problemów z jej wyciągnięciem z bankomatu bądź jeśli ktoś nam ją ukradnie. To  bardzo szybki sposób na łatwy kontakt z naszym doradcą finansowym, bez wychodzenia z domu. Ta sama infolinia pomoże nam również wybrać odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne, czy też ubezpieczenie na życie oraz dowiedzieć się więcej o kredytach hipotecznych i potrzebnych do nich  dokumentach.

Sprawdź również:

Alior Bank SWIFT

Alior Bank sesje

Jak zamknąć konto w Alior Bank?

Źródło: aliorbank.pl

4/5 - (5 oddanych ocen)